Hatay Web Tasarım

Hatay web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı profesyonel hizmetler verir. Sektörde sekiz yılı geride bıraktık. Edindiğimiz web tasarım tecrübeleriyle sizin ihtiyacınızı sizden daha iyi biliyoruz. Gelişen teknolojileri sürekli takip ederek işletmenize entegre ediyoruz. Bugün hayalinizdeki web tasarımını, güncel teknolojilere uyumlu hale getirerek şirketinize tanımlıyoruz. Hesaplı fiyatlara, şık, kaliteli, kullanışlı, göz alıcı, teknolojik web siteleri sunuyoruz. Web sitesi tasarımı internetteki ofisinizdir. Sizde bir web sitesi sahibi olun ve işinizi internete taşıyın. Hatay ilimize web tasarım hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Hemen web tasarım hakkında bilgi almak için 0532 683 13 43 nolu hattımızı arayınız.

İnnova Web Tasarım Ajansı Hatay ilimize ve tüm ilçelerine web tasarım hizmeti verir. Bugün Hatay’ın önde gelen bir çok şirketine web sitesi tasarımı yaptık. Hesaplı fiyatlar, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü teknik destek hizmeti, kullanışlı web site tasarımlarıyla yüzünüzü güldürüyoruz. Teklif, tasarım, satış sonrası destek konusunda ülkemizde bizden daha iyi yok. İddia ediyoruz web tasarımı almak için en doğru yerdesiniz!

Hatay web tasarım

Hatay web tasarım

Hatay ilimiz,

Hatay ilimiz, yakın tarihin ve geçmiş tarihin şanlı şehirlerinden biri. Hatay ilimiz tarihin eski devirlerinden beri insanoğluna ev sahipliği yapmış bir şehir. Köklü tarihi, renkli kültürü, dünyanın her yerinden ziyaretçileri kendine çeken coğrafyası ile her geçen gün gelişen bir şehir. Hatay ilimizde bugün sanayi, tarım ve hayvancılık, turizm önemli ölçüde gelişmiş düzeyde. Sıcak iklimi sayesinde tarımı, turizmi oldukça gelişmiş durumda. Bu güne kadar bir çok işletmeye web tasarım ve reklam çalışmaları yaptık. Hatay ilimizdeki esnafımızın güler yüzlü yaklaşımı, büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen vizyon sahibi bakış açısı ile daha bir çok güzel çalışmayı yapacağımızdan eminiz.

Hatay ilimiz ülkemizin en kalabalık 13. şehridir. Hatay il merkezinin diğer adı Antakya’dır. Antakya dünyaca meşhurdur. Dünyanın her yerinden gelen turistlere ev sahipliği yapar. Hatay ilimiz antik yapıları, kiliseleri, tarihi binaları, müzeleri, camileri, kaleleri, kutsal mekanları, mağaraları ile keşfedilmeye doyulmayan bir şehir. Şehrin güzelliklerini görmek için bir kaç günden daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Bunca güzelliğe tevazu ile ev sahipliği yapan şehrimiz daha fazla tanıtımı, daha fazla kazanmayı ve daha profesyonel bir imaj kazanmayı hak ediyor. Esnafımızın kurumsallaşma çabalarına destek olmaya devam ediyoruz.

Hatay web tasarım

Hatay web tasarım, Antakya web tasarım denildiğinde akla gelen ilk şirketlerden biriyiz. Hatay ilimiz esnafına uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız ile bir çok şirketin iş yerini internete taşıdık. Hatay ilimizde liman ve tarihi yerlerin bulunması, köklü bir tarihi geçmişe sahip olması sebebiyle hem turizm hem ticaret anlamında yoğun ilgi var. Hatay ilimiz lezzetleriyle de dünyaca tanınan bir şehir. Hatay’ın yemek kültürünü bilenler dünyanın öbür ucundan Hatay’a geliyor. Tüm bu zenginliğin en güzel şekilde tanıtılması, internet ortamına taşınması bizim görevimiz. Biz bu görevi profesyonel bir bakış açısıyla yerine getiriyoruz.

İşini internet ortamına taşımak isteyen herkesi İnnova Web Tasarım Ajansı’na bekliyoruz. İş hayatımızda gün boyunca yeni müşterilere, daha kaliteli ham maddeye, daha fazla ziyarete, daha fazla kişi tarafından bilinmeye ihtiyaç duyarız. Kalitemizi arttırdıkça fiyatımızı arttırmak, seçkin müşteri kitlesine hitap etmek isteriz. Daha fazla tecrübe, daha az zahmet, daha az masraf ile daha fazla kazanç elde etmek isteriz. Bu bütün profesyonellerin hakkı. Siz işinizi profesyonelce yaparken de yanınızdayız. Yeni tecrübelerle dolu kuruluş aşamasında da yanınızdayız.

Yeni kurulan bir işletmenin mutlaka kurumsal bir mail adresine, web sitesine, alan adı ve hostinge, web sitesinde ürün ve hizmetlerini göstermeye ihtiyacı var. Daha fazla hedef kitleye, daha fazla fiyat teklifi vermeye ihtiyacı olacaktır. Yeni kurulan şirketlerimizin ihtiyacı olan tüm teknolojik çözümleri tek bir pakette çözüyor arama motorlarında ve sosyal medyada ihtiyacınız olan tasarımları sizin için oluşturuyoruz.

Hatay web tasarım

Hatay web tasarım

Hatay web tasarım çalışmalarımız,

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web tasarımı, kurumsal mail adresi, firmanızın alan adı (www.ornekfirmaadi.com gibi), hosting paketi, SSL sertfikası, mail kurulum teknik desteği, Türkçe yönetim paneli kullanım desteği ile birlikte paket halinde çalışmanızı yapıyoruz. Sürpriz ücret talep etmeden tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Etiketler: hatay web tasarım, antakya web site tasarım, hatay profesyonel web sitesi, hatay web tasarımcılar, antakya web tasarımcılar, hatay web site tasarımcısı, antakya web tasarımcı, hatay web site tasarımcı, antakya web tasarım fiyatları, hatay web tasarım fiyatları, antakya web tasarım şirketleri, hatay web tasarım şirketi, hatay web tasarımcı telefonları,

Rate this post