web tasarım blog

Havadan Çekim

Havadan Çekim

Havadan Çekim Nedir ? Helikopterli Çekim Nedir ? Havadan Çekimin Avantajları Nelerdir ? Afyonkarahisar’da Havadan çekim yapan ajanslar var mıdır ? Açık alanda yada geniş fabrika arazisi üzerinde imalat, üretim ve faaliyet gösteren firmalarımızın tanıtım konusundaki önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimidir.

afyon-havadan-çekim

Havadan Çekim Nasıl Yapılır

Son dönemlerde oldukça popüler olan bir çekim tekniği dersek eminim sizinde aklınıza havadan fotoğraf ve video çekimi gelecektir. Oturmuş çekim kalıplarını yerle yeksan eden bu teknikleri alıp bir köşeye itelemiş, kişilerin öğrenmek için heyecanla beklediği ve kendisiyle tanışmak ve iddialı görseller yakalamak için en popüler kursları açtıran bu popüler Havadan Çekim tam olarak nedir?

Havadan Çekim Nedir?

Aircam, flycam, skycam ya da helicam olarak da adlandırılan yani Havadan Çekim, gerçek uçak ve helikopterlerin inme imkânı bulamadığı konum ve irtifalara uçarak görüntüleme yapmayı sağlayan bir çekim yöntemidir. Havadan Çekim yöntemini yapmaya yarayan bu insansız hava araçları ise yerden yaklaşık 1 ile 1000 metre kadar yüksekliklere kadar çıkabilen, yüksek çekim kalitesine sahiptir. İhtiyaca ve talebe göre ister video çekimi istenirse de fotoğraf çekimleri de yapılabilmektedir.

Havadan Çekimin standart çekim yöntemlerine göre getirileri nelerdir? Nasıl bir farklılık yaratıyor? Elbette bu kadar popüler olan bir çekim tekniğinin tercih edilme sebepleri sadece yeni bir teknik olması değildir. Sağladığı çeşitli avantajlar ile de kullanıcı kitlesini arttırmaktadır. Kullanılan bu teknolojinin avantajlarına değinelim isterseniz.

İlk olarak gelişen ve kullanılan bu teknoloji ile marka kalitenizi arttırabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız. Fabrika büyüklüğünüzü sadece 1 2 kare fotoğrafla mı göstermek sizin için avantajlı yoksa Havadan Çekim ile tüm fabrika ve hizmet büyüklüğünüzü göstermek mi? Tabi ki sahip olduklarını eksiksiz göstermek firmanızın akılda kalıcılığını ve tercih edilmesini daha çok arttıracaktır.

Hem Firmalar Hemde Kişisel Kullanıcılar İçin Avantajlı

Sadece firmalar açısından avantajlar sağlamıyor elbette. Sinema ve Televizyon sektöründe olan kullanıcılar için de artıları oldukça fazla. Havadan Çekim yöntemi kullanıcılarına yüksek teknolojik özellikler ile güvenli uçuş imkânı sunmaktadır. Yapılan işler kalitedeki ve diğer alternatif çekim yöntemlerine göre ekonomiktir. Çok zor görünen ve saatlerce uğraştıran sahneler havadan çekim yöntemiyle oldukça pratik yapılmaktadır.

Havadan Çekimin kullanım alanları ise; oteller ve turizm merkezleri, fabrikalar, araziler, şantiyeler, park ve bahçeler, köprüler, eğlence alanları, barajlar, yerel tanıtımlar, inşaat alanları ve belediye hizmetlerinin tanıtımıdır.

Afyonda mermer firmaları, sondaj firmaları, kır düğün salonları, tarım hayvancılık firmaları, açık alan üretim tesisleri Havadan çekim hizmetine sık sık ihtiyaç duymaktadır. İnnova Reklam Ajansı Afyonkarahisar ve bölge illerde havadan çekim konusunda hizmetinizdedir…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …