web tasarım blog

Haymana Web Tasarım

Haymana Web Tasarım

Haymana Web Tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, internet reklam hizmetleri veriyoruz. 2012 yılından beri profesyonel web tasarım hizmetlerimizle işletmelerimizi kurumsallaştırıyoruz. Günümüzde web siteleri olmazsa olmaz yayın araçlarıdır. İşletmelerin yaptığı işleri detaylı bir şekilde gösterir. İşletmelerin arama motorlarında yeni hedef kitlelere ulaşmasını sağlar. Web site tasarımları sayesinde yeni müşteri kazanma şansınız yükselir. Günümüzün en önemli ticaret araçlarından biridir. Her firmanın sahip olması gereken profesyonel web sitelerine sizde sahip olun. Detaylı bilgi ve iletişim için 0532 683 1343

Haymana ilçesi tarihin eski devirlerinden beri insanoğluna mekan olmuş bir ilçemiz. İlçede onlarca esnaf, kobi faaliyet gösteriyor. Haymana ilçesi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Gelişen, büyüyen, güçlenen ilçemizin daha fazla ivme kazanması için online ortamda gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Profesyonel web sitelerimizle işletmelerimizin kurumsallaşmasını sağlıyoruz. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, yönetim panelli web sitesi ve diğer dijital çalışmalarımızla gücünüze güç katıyoruz. Tek bir paketle ihtiyacınız olan tüm hizmetleri veriyoruz. Günümüz koşullarında en iyi web tasarım çalışmasını Haymana ilçesinde biz yapıyoruz.

Haymana web tasarım
Haymana web tasarım

Haymana Web Tasarım

Güncel teknolojiler ışığında tasarımlarımızı yeniliyoruz. Daha yeni, daha kreatif çalışmalar yapıyoruz. En güzel web site tasarımlarını, en güncel kod alt yapısı ile hazırlıyoruz. Günümüz teknolojilerine uygun olarak çalışıyoruz. Mobil uyumlu, SEO uyumlu web tasarım hizmeti veriyoruz. Mobil versiyonunda hemen ara whatsapptan yaz gibi butonlar koyarak müşterilerinizin sizi kolayca aramasını sağlıyoruz. Arama motorları tarafından desteklenen temiz bir kod yapısına sahip site yapıyoruz. Tüm sitelerimiz, şık kullanışlı ve yönetim panellidir.

Tasarım yapmaya başlamadan önce size örnek çalışmalar gönderiyoruz. Örnek web sitelerimize bakarak yaptığımız tasarım tarzını görebiliyorsunuz. İşletmeniz için hayal ettiğiniz bir web sitesi var ise sizde bize söyleyebilirsiniz. Kendi tarzımızla hayalinizdeki tasarımı harmanlayarak orjinal tasarımlar yapıyoruz. İster evden iş yapın, ister bir iş yeri sahibi olun mutlaka bir web siteniz olsun. Hayalinizdeki tasarıma sahip olun. İş hayatınıza destek verin güç verin. Web sitelerinizle internet dünyasına adım atın daha fazla hedef kitleye ulaşın.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …