web tasarım blog

Hocalar Web Tasarım

Hocalar Web Tasarım

Hocalar web tasarım, Hocalar tasarım şirketi denildiğinde akla gelen ilk firma elbette İnnova Web Tasarım Ajansı. 2012 yılında kurulduğu ilk günden beri Afyonkarahisar’dan bütün ülkeye web tasarım hizmeti veriyoruz. Son dönemde Avrupa ülkelerindeki Türk vatandaşlarına da web tasarımı yapmaya başladık. Hocalar ilçemizdeki esnafımızın da iş yerlerini internet ortamına taşımak isteriz. Hocalar ilçesi bulunduğu konum, yüz ölçümü ve nüfusu sebebiyle gelişmekte olan bir ilçe. İlçede onlarca işletme var ve Hocalar ilçesinin kendi kültürel değerleri var. Bu değerleri, üretilen ürünleri internet üzerinden satmak aslında çok kolay. Bunu sizler için biz yapıyoruz. Web tasarım ve e-ticaret sitesi tasarımlarımız sayesinde sizi hedef kitleniz ile buluşturuyoruz.

Her şey dahil web tasarım çalışmamızla iş yerinizi internete taşıyoruz. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, yönetim panelli web sitesi ile web tasarım çalışmasını tamamlıyoruz. Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili sayfalar oluşturuyoruz. Anasayfa, hakkımızda, ürünlerimiz, talep formu, iletişim, galeri vb sayfaları tamamen sizin işinize ve ihtiyaçlarınıza göre oluşturuyoruz.

Hocalar Web Tasarım

Bugüne kadar Hocalar ilçesinde web tasarım konusunda çalışma yapan ilk web tasarım firması İnnova Web Tasarım. Afyonkarahisar’da kurulmuş olması sebebiyle tüm ilçelerimize ziyarete gidiyoruz. İlçelerimizi ziyaret ederek buradaki esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyor gerekli çalışmaları yapıyoruz. Sitemize ulaşan siz değerli ziyaretçimizin de web tasarım, grafik tasarım, internet reklamları, e-ticaret sitesi, sosyal medya çalışmalarını yapmaya hazırız.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …