İbradı Web Tasarım

İbradı Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Antalya ilimizin İbradi ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil olarak yapılmaktadır. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, mail kurulumu, web site yönetim paneli kullanımı hizmetleriyle beraber web tasarım çalışmamız tamamlanmaktadır. Web siteleri işinizi internete taşıyan bir araçtır. Her web sitesi internet ortamındaki ofisinizdir. Daha fazla kazanç elde etmenizi, daha kurumsal bir imaj kazanmanızı sağlar. Hemen bir web sitesi sahibi olmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Aşağıda web tasarım paketimizin detaylarından bahsettik. İhtiyacınız olan her şey bu pakette. Hayalinizdeki web sitesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İbradı Web Tasarım

İbradi Web Tasarım Çalışmalarımız,

İbradi ilçesi dağların içinde cennetten bir köşe adeta. Yılın hemen hemen her günü yurt içinden ve yurt dışından turistlerin uğradığı bir yer. Tarihin eski devirlerinden beri önemli bir ilçe. Yer altı gölünü görmeye gelenlerin uğradığı, ormanı, dağları, yer altı suları, tarihi ile görülmeye değer bir yer. Bu güzel ilçemizde bir çok işletme bulunuyor. İşletmelerin her biri kendi sektöründe bir rekabet içinde. Sektörünüzdeki rekabette öne çıkabilmeniz için gereken tüm çalışmayı biz yapıyoruz. SEO uyumlu, mobil uyumlu web tasarımlarımızla güncel teknolojiye ayak uydurmanızı sağlıyoruz. Özgün web tasarım ve grafik tasarım çalışması yapıyoruz. Web sitenizi kısa sürede sizin işinize özel olarak tasarlayıp yayına vermeden önce size gösterip onayınızı alıyoruz. İçinize sinen beğendiğiniz web sitesini yayına vererek internette daha görünür olmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (7 votes)