İnnova Ajans

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz İnnova reklam ajansı   yeni adıyla yeni domaini ile hizmetinizde Eskiden ağırlıklı olarak internet reklamları sosyal medya reklamları web tasarım hizmetleri veriyorduk, güncel hizmet kapsamımızın  genişlemesiyle birlikte Firma ismimiz firma ünvanımızı ve web sitemizin alan adını güncelledik www.innovareklamajansi.com olan  web adresimizi www.innovaajans.com olarak güncelledik.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak Bizler web tasarım hizmetleri,  Seo çalışması,  internet reklamları,  e-ticaret hizmetleri,  Android Uygulama  iOS uygulama  Google reklamları grafik tasarım hizmetleri logo tasarım marka tescil ve patent hizmetleri faydalı model patenti konularında sizlere hizmet veriyoruz İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak Bizler profesyonel teknik ekip deneyimli müşteri temsilcileri çözüm odaklı yaklaşımlarla firmanıza  yepyeni bir imaj kazandırıyoruz.

İnnova Ajans

İnnova Ajans

Profesyonel Web Tasarım ve Reklam Çalışmaları

Profesyonellikten uzak  geleneksel yaklaşımlar yerinde saymayı kendini yediren  işletmeci bakış açısından sizleri sıyırarak  Her gün biraz daha büyümeyi kendi hedefleyen  daha fazla Hedef kitleye ulaşmayı kendine amaç edinmiş  günün teknolojilerine işletmesi Entegre etmeye çalışan  günün teknolojilerini kullanarak daha az masraf daha fazla kazanç hedefleyen bir işletmeci bakış açısı kazandırmaya çalışıyoruz.

işletmenizin layık olduğu  geleceğinden emin,  kendinden emin,  daha fazla kazanmaya meraklı,  daha fazla kurumsallaşmaya hevesli Bir prensipli hareket etmesini sağlıyoruz .

Asla  logo ya ne gerek var,  web sitesine ne gerek var,  reklama ne gerek var  beni bilen zaten Biliyor,  zaten para hep büyüklerde,  benim bu işlere çok param boşa gitti,  Ben internetin iyisini bilmem,  benim müşterim bana çok bakış açısından  yerinde sayarak zaman içerisinde kaybolmaktan sizi kurtarıyoruz.

Logo Tasarımı ve Önemi

Logo bir firmanın almasıdır,  bir firmanın imzasıdır,  logonun tarihi bin yıllara dayanır,  Tarih öncesi devirlerde bile her milletin kendine özgü bir  damgası bulunmaktadır.  işletmelerimizin 2016 yılında bu cümleyi söylediğini artık duymak istemiyoruz,  logosuz Bir işletmenin kalmasını istemiyoruz,

Web tasarımına gelince,  web tasarımı sizlerin internet ortamındaki ofisleridir.  nasıl ki her gün daha güzel görünmesi için yerleri pırıl pırıl  biliyorsanız,  camları cep telefon numaranızı ve ürünlerinizin resmini yapıştırıyorsanız,  aynı şekilde internet ortamında da yani gerçek hayatta olduğu gibi sanal hayatta da bir ofisinizin olması şarttır Eğer ki beni bilen bilir web sitesine ne gerek var diyenlerdenseniz,  Beni bilen bilir Seo çalışmasına ne gerek var diyenlerdenseniz her gün yüzbinlerce Google kullanıcısını kaçırıyorsunuz bunu aklınızdan çıkarmayın.  Bunu kendinize ve bunu işletmenize yapmaya hakkınız yok.

Güncel ve siyasi olaylardan daha az etkilenmemek ve her devirde daha iyi kazanmak istiyorsanız eğer mutlaka herkesin tanıdığı bir firma olmak zorundasınız.

Peki o halde Android uygulamaya   IOS uygulamaya  ne gerek var o halde diyorsanız Eğer Şunu bilin ki geleceğin teknolojilerini  bizimle takip edebilir işletmenize bizimle beraber Gelecek çizebilirsiniz,  geleceğin teknolojilerinin  mobil teknolojiler olduğunu size işaret etmek isteriz.

biz bu işe tüm yüreğimizle sarıldık,  Türk ticaretindeki hiç bir işletmenin dünya devi olan ülke işletmecilerinden daha geride kalmasını istemiyoruz.  bugünkü makalemizi okuyarak  bize Vakit ayırdığınız için değer verdiğiniz için çok teşekkür ederiz bir sonraki makalemizde görüşmek üzere…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)