web tasarım blog

Instagram takipçi arttırma

Instagram takipçi arttırma

Instagram takipçi arttırma, instagram hesabımın takipçi sayısını arttırmak istiyorum diyorsanız bu doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler instagram hesaplarının takipçi sayısını artırma çalışmaları yapıyoruz. Bir çok sosyal ağda olduğu gibi instagram ağında da ürün ve hizmetlerinizi göstermenizi sağlıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde takipçi sayınızı yükselterek hesabınızda link paylaşma ve mağaza oluşturma seviyesine getiriyoruz. İnstagram bugün Facebook, Google gibi büyük bir pazar payına sahip. Bu güçlü pazar payında sizde yerinizi almak istiyorsanız bizi arayıp konu hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. İletişim: 0532 683 1343

instagram takipçi artırma

Instagram nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulamasıdır. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. 2012 yılında Facebook tarafından satın alınan instagram birleşik uygulamalarıyla da kendini geliştirmiştir. Dönem dönem en iyi sosyal ağ ödülü alan instagram Shorty En İyi Uygulama Ödülünü de almıştır. Instagram ilk tasarlandığında resim paylaşma, resimleri beğenme ve yorum yapma özelliği ile sunulmuştur. Zaman içinde, yorum kısıtlama, içerik paylaşma, mesajlaşma, mesaj grupları oluşturma gibi özelliklerde eklenmiştir.

Günümüzde instagram mağaza oluşturma seçeneğinden, link paylaşma seçeneğine, videolu hikayelerden, facebook mağaza bağlantısı, e-ticaret sitesi bağlantısına, tv uygulamasına kadar kişi ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri eklemiştir.

Instagram zaman içinde kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kendini güncelleyerek video ekleme özelliğini aktif etmiştir. Videolar bir dakikaya kadar eklenebilmektedir. Zaman içinde kullanıcılar video süresini kısa bulduğu için IGTV uygulamasını çıkararak 60 dakikaya kadar ekleme imkanı sunmuştur.

Kullanıcılar IGTV uygulaması sayesinde 60 dakikaya kadar varan uzunlukta video çekip paylaşabiliyor ve videolar 24 saat sonra da kaybolmuyor. IGTV, tamamen Instagram hikayelerindeki dikey formatlı videolardan oluşuyor. Ayrıca direk IGTV den yüklemek isterseniz de herhangi bir videoyu yükleyebiliyorsunuz.

Instagram takipçi artırma neden önemli?

Instagram uygulaması bildiğiniz üzere iletişim ve etkileşim kurmanızı sağlayan bir sosyal ağdır. Bu etkileşim her geçen gün artan instagram kullanıcısı sayesinde her geçen gün artıyor. Her geçen gün daha çok kişi instagram uygulamasını kullanıyor. Ürün ve hizmet satın alıyor. Bu ürün ve hizmet satışında sizde yerinizi hemen almalısınız. Her geçen gün büyüyen hacmi ile daha fazla bir pazar payına hitap ediyor. Günümüzde ünlü sanatçılar, tanınmış kişiler arasında instagram takipçi sayısı büyük önem arz ediyor. Milyonlarca takipçiye sahip olmanın avantajları saymakla bitmiyor.

Siz benim ticaretime göre takipçim olsun yeter öyle milyonlarda gözüm yok diyorsanız, hesabınızı optimize edip satış yapmak istiyorsanız da çok yerinde olur. Satış yapmak insanlara dokunmaktır. Onların isteklerine hitap edebilmektir. İnsan nerede ise o mecrada bulunmak bir şirket için olmazsa olmazdır. Takipçi arttırmak konusunda en profesyonel çalışmaları biz yapıyoruz. Gerçek takipçilerle sizi buluşturuyoruz. Gerçek takipçileriniz sayesinde instagramdaki ticaret hacminizi arttırıyoruz.

Instagram takipçi arttırmanın avantajları

Instagram hesabı açtığınız an ürün resimlerinizi dilediğiniz kadar paylaşabilirsiniz. Bu konuda hiçbir sınır yoktur. Hashtag paylaşarak ürünlerinizi daha fazla kişiye gösterebilirsiniz. Instagram insanların özgürce paylaşım yapabilmeleri için post paylaşımı konusunda hiçbir sınır koymamıştır.

Instagram hesabınızda takipçileriniz arttıkça daha fazla kişi tarafından görüntülenirsiniz. Instagram hesabınız 10.000 takipçi sayısına ulaştığında web sitenize link verebilirsiniz. Bu linkler sayesinde okunmasını istediğiniz makaleleriniz, satılmasını istediğiniz ürünleriniz, duyuru ve benzeri paylaşımlarınızı yönlendirmeli olarak instagramdan başka yerlerde de gösterebilirsiniz.

Instagram takipçi sayınız 25.000’i geçtiği zaman mağaza özelliğini aktif ederek varsa e-ticaret sitenizdeki ürünlere yönlendirebilir ve doğrudan satış yapabilirsiniz. Instagram hesabınız 100.000 ve üzeri bir sayıya ulaştığında daha fazla hedef kitle tarafından görünür. Instagram hesabınızda hem reklam yapabilir hem de ürünlerinizi paylaşabilirsiniz. Her geçen gün daha çok kendini geliştiren. Video paylaşma konusunda da cömert davranan instagramın avantajlarını işinize mutlaka yansıtın derim.

Instagram takipçileriniz arttıkça beğeni ve yorumlarınız da artacak ve etkileşiminiz artacaktır.

Bu güne kadar Google arama motorunda yapmış olduğumuz SEO çalışması ve reklam çalışmalarıyla sizleri müşterinizle buluşturduk. Instagram hesabınızın satışlarının da yükselmesi için aynı profesyonel desteği sunmaya devam ediyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …