İscehisar Web Tasarım

İscehisar Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Afyonkarahisar ilimizin İscehisar ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. İscehisar ilçesinin dünyaya açılan kapısı olan mermer firmalarına bugüne kadar onlarca web tasarımı yaptık. Her şey dahil web tasarım paketimizle tek bir pakette tüm ihtiyaç duyulan ürünleri sunduk. Alan adı, hosting, kurumsal e-mail adresleri, yönetim panelli web sitesi, teknik destek hizmetini bir paket halinde hazırladık. Sınırsız kullanabilecekleri kurumsal e-mail hesaplarını bilgisayarlarına kurduk. Mobil uyumlu, seo uyumlu güncel web tasarımları hazırladık.

İscehisar Web Tasarım

İscehisar Web Tasarım

İscehisar Web Tasarım Çalışmalarımız,

Mermer firmalarımızı sık sık ziyaret ederek hizmetlerimizle ilgili ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İscehisar ilçemiz doğal taş madenciliği ve doğal taş işleme konusunda ülkemizin sayılı ilçelerinden biridir. İscehisar ilçesinden çıkarılan mermerler dünyanın dört bir yanına ihraç edilir. Güçlü bir çok mermer firması bulunur. İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler bugüne kadar bir çok firmaya tasarım yaptık. Her şey dahil web tasarım çalışmalarımız sayesinde işletmelerimizin iş yerini internete taşıdık.

Yaptığımız reklam çalışmaları sayesinde yaptığımız web sitelerine yeni müşteriler kazandırdık. İşletmelere ivme kazandırdık. Bugüne kadar depoda bekleyen ürünlerin satılmasını sağladık. Eski ve açılmayan mobil uyumlu olmayan web sitelerini yenileyerek işletmelerin imajını tazeledik. Web tasarım, katalog, internet reklamlarıyla işletmelerimizin yüzünü güldürdük. Bugün her şey dahil web tasarım çalışmasıyla yapılmayanı yapıyoruz. Tek pakette tüm ihtiyaç duyulan ürünleri sunuyoruz. Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları aşağıdaki gibidir,

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (15 votes)