web tasarım blog

Isparta Reklam

Isparta Reklam

Isparta, Isparta Reklam, Isparta Reklam Ajansları, Ispartada Reklam Ajansı var mı ? Ispartada Başarılı Reklam Ajansları Hangileri ? Sorguları üzerine sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçimiz web sitemize hoşgeldiniz, İnnova Reklam Ajansı olarak bizler başta Isparta ile tüm Türkiye’ye reklam ajans hizmetleri veriyoruz. Hizmet kapsamımızda internet reklamları, reklam çalışmaları, seo çalışmaları, web tasarım, eticaret sitesi çalışmaları dahildir, başarımız, kalitemiz ve yüzde yüz müşteri memnuniyet hedefimiz işinizi başarıya taşıyacak en önemli özelliklerimizdir.

Isparta

Isparta ilimizi dilerseniz coğrafi, kültürel ve ticari anlamda biraz inceleyelim.

reklam-ajansı-ısparta

Isparta, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ilimiz, aynı zamanda Göller Bölgesi’nin merkezidir. . İlde Merkez ilçe ile birlikte, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç ve Yenişarbademli olmak üzere 13 ilçe bulunmaktadır. İlde bulunan en büyük ilçe Yalvaç’tır. İlin toplam nüfusu son alınan verilere göre 421.766’dır.  Reklam konusundaki rekabet oldukça yoğundur.

Akdeniz ve Orta Anadolu bölgesi iklimleri arasında geçiş özelliği gösteren iklime sahip olan Isparta’da, yazlar sıcak, kışlar ise sert ve soğuk geçmektedir. 8.933 km2’lik yüz ölçümüne sahip olan Isparta’da il topraklarının %40’ı orman ve fundalık, %20’ai mera ve çayır, %24’ü tarıma elverişsiz arazi, %16’sı ise tarım arazisinden oluşmaktadır. İl topraklarında bulunan dağ, yayla ve ovaların oranları ise şu şekildedir; %68 dağ, %15 yayla, %17 ise ova.

İlde bulunan başlıca dağlar; Sultan Dağları, Kirişli Dağı, Karakuş Dağları, Kuyucak Dağları, Göl Dağları, Davraz Dağı, Barla Dağı ve Akdağ’dır. Göller; Eğirdir Gölü, Kovada Gölü ve Gölcük Gölü’dür. Ovalar; Isparta Ovası, Bozanönü Ovası ve Kuleönü Ovası, yaylalar;  Keçiborlu, Avşar, Senirkent-Atabey ve Barla’dır. Akarsular; Aksu Irmağı ve Köprü Suyu’dur. Bu akarsular çevresinde turizm ve tarım faaliyetleri mevcuttur, tarıma ve turizme dayalı ticari işletmeler, firmalar, imalathaneler mevcuttur, reklam hizmetleri verdiğimiz firmalar bulunmaktadır.

Ekonomi

Ekonomisinin büyük bir bölümü tarıma dayalı olan Isparta’da en önemli tarımsal faaliyet gül üzerine yapılmaktadır. Gül denilince akıllara ilk olarak gelen ilimiz olan Isparta’da yetiştirilen güller tüm Türkiye piyasasına ihraç edilmektedir. İlde sadece fide olarak değil aynı zamanda gülden elde edilen birçok ürün mevcuttur. Türkiye piyasasına ihraç edilen %80’lik gül ihtiyacı Isparta’dan karşılanmaktadır. Gül ve gül hammaddeleri üzerine sabun, parfüm, gülsuyu, gül yağı, gül lokumu, güllaç üzerine kurulmuş firmalar, işletmeler, reklam faaliyetleri oldukça yoğundur.

reklam-ajansları

Tarım

İlde yetiştirilen başlıca tarım ürünleri; buğday, arpa, nohut, fasulye, fiğ, çavdar, haşhaş ve şeker pancarıdır. Bunlar içinde en fazla yetiştirilen ürünler tahıl ürünleridir. Meyvecilik faaliyetlerinin de yapıldığı ilde yetiştirilen meyveler ise; elma, ceviz, bâdem, armut, kızılcık, muşmula, vişne ve iğdedir.

Tarım dışında il ekonomisine katkı sağlayan diğer önemli faaliyetler ise sanayi, hayvancılık ve madenlerdir.

Türkiye’de en fazla kükürt maden rezervine sahip olan Isparta’da kükürt madenlerinin %80’i bulunmaktadır. Bunun dışında sodyum, krom, çelik, arsenik, cıva, demir, krom, altın ve linyit kömür rezervleri de bulunmaktadır. İlin çeşitli köylerinde bu maden rezervleri faal olarak işletilmeye devam etmektedir. Maden konusunda işletmeler ve reklam faaliyetleri bulunmaktadır.

reklam

Hayvancılıkta ise küçükbaş hayvancılık ve arıcılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. İlde bulunan başlıca sanayi kuruluşları; halıcılık ve dokumacılık, gül yağcılık, orman ve mobilya, dericilik ve gıdadır. Tarım hayvancılık konusunda firmalar ve reklam faaliyetleri, reklam ajansları, reklam ajans hizmetleri aktiftir.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler Isparta reklam, Ispartada reklam, Isparta reklam ajansı, Ispartada reklam ajansı, Isparta reklam ajansları, Isparta en iyi reklam ajansları, Isparta en iyi reklam şirketleri, Isparta reklam faaliyetleri, Isparta reklam hizmetleri, Isparta reklam şirketleri, Isparta reklam tanıtım firması, Isparta digital medya ajansları, Isparta internet reklamları, Isparta internet reklam, tanıtım, grafik konusunda hizmet veriyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …