web tasarım blog

İstanbul SEO Firması

İstanbul SEO Firması

İstanbul SEO Firması, İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler uzun yıllardır SEO çalışması yapıyoruz. İstanbul’da SEO firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel SEO çalışması, internet reklamları, lokal SEO çalışması, genel SEO çalışması, video reklamları, web tasarım çalışmaları konusunda hizmet veriyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde işletmeleri kendi ürün ve hizmetleriyle ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında yayınlıyoruz. Profesyonel arama motoru optimizasyonu yapıyoruz.

SEO: Search engine optimization kelimelerinin kısaltması olan bir kelimedir. Dilimize arama motoru optimizasyonu olarak geçmiştir. Bir web sitesinin arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi için yapılan bir dizi çalışmalar bütünüdür. Bir çok önemli parçadan oluşur. Bir web sitesi tasarımını yaparken dikkat edilmesi gereken hususlardan, grafik tasarımına, tanıtım metni yazımına kadar bir çok teknik bilgiyi içerir. Bu çalışmalar uzun yıllardır profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

İstanbul SEO Firması

İstanbul SEO Firması anahtar kelimesi sorguları her geçen gün artıyor. İşletmeler SEO kavramını ve faydasını eskiye nazaran daha iyi biliyor. Eskiden SEO ve internet reklamının ayrımını tam bilmez iken bugün ülkemizde teknolojik gelişmeler çok yakından takip ediliyor ve işletmelere entegre ediliyor. Bu çalışmaların yapılması için işletmelerin ihtiyacı olan en önemli şey profesyonel bir ajans. Profesyonel ajanslar ilgilendiği SEO çalışması, web tasarım çalışmalarını başarıyla yürütürken sözleşme ile de bu başarıyı yazıya döküyor. İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak uzun yıllardır profesyonel SEO çalışmaları yapıyoruz. Hem genel SEO çalışmalarında, hem de lokal SEO çalışmalarında yüzde yüz başarı elde ettik. Referans isteyen müşterilerimize referans vermeye ve danışmanlık hizmeti vermeye hazırız.

İstanbul ilimiz SEO çalışmalarının en yoğun yapıldığı, rekabetin en yüksek olduğu bir şehir. İstanbul’da bugün 15 milyon kişi yaşıyor. Her gün yüzlerce turist İstanbul’u görmeye geliyor. Tarihi, kültürü, nüfusu, coğrafi konumuyla bugün en hareketli, en güzel şehrimiz İstanbul. Bu nüfus yoğunluğu ihtiyaçları ortaya çıkarıyor. İnsan ihtiyacından doğan işletme sayısı her geçen gün artıyor. Giderek artan rekabette potansiyel müşterilere ulaşmak bir o kadar zorlaşıyor. Bir taraftan müşterilere ulaşırken bir taraftan da kazancı artırmak gerekiyor. Zorlu rekabet koşullarının en büyük destekçisi yine SEO çalışmalarıdır. Günümüzde hiçbir reklam sistemi yoktur ki SEO çalışması gibi 7/24 potansiyel müşterileri web sitemize davet etmesin. En başarılı, en ekonomik, en kaliteli reklam şeklidir aslında SEO çalışması.

SEO Çalışmalarımızı Nasıl Yapıyoruz?

SEO çalışmalarımızı, internet reklamı talebiyle gelen firmalarımıza aktarıyoruz. Bazı firmalarımız bu işi bilerek, bazen bilmeyerek talep ediyor. İşleyiş ve fayda hakkında bilgi paylaşımı yaptıktan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri hakkında araştırma yapıyoruz. Rakipler, benzer firmalar, arama motorundaki yoğunluğu ile ilgili bazı istatistikler oluşturuyoruz. Bu istatistik bilgilerine göre anahtar kelime çalışması ve fiyat teklifi hazırlıyoruz. Karşılıklı anlaşma dahilinde firmamızla SEO çalışması sözleşmesi yaparak işe başlıyoruz.

Web sitesini SEO uyumlu hale getiriyoruz,

Mevcutta bir web siteniz yoksa yada uyumlu değilse web sitenizi SEO uyumlu olarak hazırlıyoruz. Web sitesinin site haritasını oluşturuyoruz. Web sitesinin içinde SEO uyumlu olmayan resim, yazı ve linkleri temizliyor yada onarıyoruz. Daha sonra web sitesinin mobil uyumluluğunu kontrol ediyoruz. Mobil uyumlu web sitesi tasarımı bu günün teknolojisinde şart. Kullanıcıların yüzde yetmişi mobil cihazlardan siteleri ziyaret ediyor. Her gün yüz binlerce cep telefonundan sitelere trafik geliyor. Bu trafik bizim potansiyel müşterimiz olduğundan potansiyel müşterilerimizin kullanışlı bir web sitesi bulması çok önemli. Kullanışlı olmayan web siteleri ziyaretçiler tarafından terk edilir, ziyaret süresi düşer sitenin SEO değeri düşer. Web sitemizi bu aşamada Google analitik sistemine kaydederiz. Sitemize ilk çalışmaya başladığımız günlerde gelen ziyaretçi ile SEO çalışmasının sonunda gelen ziyaretçiyi hiçbir hata olmadan karşılaştırabileceğimiz tek platform Google Analitik Sistemi’dir. SEO çalışmasında 1. adım anahtar kelime ve rekabet analizi iken 2. adım web sitesi optimizasyonuydu. Geçelim 3. adıma

İstanbul SEO Firması

Özgün ve profesyonel içerikler,

Özgün ve profesyonel içerikler bir web sitesinin olmazsa olmazıdır. SEO sürecinin bel kemiğidir. Özgün içerikten kastımız her şey olabilir. Firma için özel yazılmış tanıtım yazısı, firma için özel hazırlanmış resim ve grafikler, firma için özel hazırlanmış videolar. Bunlardan en önemlisi ürün/hizmet tanıtım yazılarıdır. Tanıtım yazılarının arasına ustaca ve nazikçe yerleştirilmiş profesyonel grafikler ve videolar ziyaretçiyi sitede daha uzun vakit geçirme konusunda motive eder. Ziyaret ettikçe aradığını bulan ve memnun olan ziyaretçi siteye tekrar gelir. Bu sayede yeni müşteriler kazanırız, mevcut müşterimizin tekrar bizden ürün hizmet almasını sağlarız. Geçelim 4. adıma

Site dışı SEO çalışmaları,

SEO çalışmasının önemli aşamalarından biri de site dışı SEO çalışmasıdır. Sitemizin dışında ziyaretçilerin aktif olduğu sosyal mecralar, haber siteleri, işimiz ile ilgili forum siteleri vb siteler de Google arama motoru gibi sitemize ziyaretçi ve müşteri kazandırma potansiyeline sahiptir. O yüzden instagram, facebook, pinterest, yelp, ücretsiz firma rehberlerinde sitemizin linkini özgün bir tanıtım makalesi, profesyonel bir grafik ile birlikte paylaşmak çok faydalıdır. Belirli gün ve haftalarda sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar markamız, web sitemiz ve ziyaretçimiz arasında duygusal bir bağ oluşturur. Hedef kitle ile duygusal bağ oluşturmak çok önemlidir. Devamlı müşteri kazandırır. SEO çalışmalarının dışında ayrıca, profesyonel olarak sosyal medya tanıtım çalışmaları da yapıyoruz. Site dışı SEO çalışmalarımızın bir bölümü bundan oluşur.

İstanbul seo firması

Raporlama,

Uzun ve yorucu SEO faaliyetlerini tamamlandıktan sonra firmamıza neler yaptığımızı rapor halinde sunuyoruz. Hazırladığımız içerikler, siteye kazandırdığımız ziyaretçi sayısı ve telefon aramaları dahil olmak üzere detaylı bir açıklama sunuyoruz. Bu raporda firma yetkilimizin ödediği ücretin kat kat karşılığını ona sunduğumuzu ispatlıyoruz. Zaten SEO çalışması devam ettiği ilk aylarda telefonla aramaların yoğunlaşmaya başlamasından yapılan işin ne kadar faydalı olduğunu görüyorsunuz. Sürecin başında artmaya başlayan müşteri telefonları sürecin sonuna doğru iyice yoğunlaşıyor. Bu da bizim çalışmalarımızın faydasını direk olarak kazancınıza yansıtıyor.

Bugün bu kadar şeffaf, bu kadar başarılı ve kesin çözüm sunan bir SEO firması yok desem yeridir. Ekibimiz bu konuda titizlikle çalışıyor. Siz değerli İstanbul firmalarımızı da SEO çalışması yaptırmaya bekliyoruz. İstanbul ilimizdeki referanslarımızı sormak, konu hakkında bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimiz için aşağıdaki numaralardan bizi arayabilirsiniz. Siz de günümüz teknolojisine işletmenizi uyumlayın. Günümüzün başarılı şirketleri arasında yerinizi alın.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (16 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …