İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım firması mı arıyorsunuz? İlgili google arama sorgusuyla web sitemize gelen değerli ziyaretçimiz, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler İzmir ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel olarak ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Web tasarım kodlama ve profesyonel grafik tasarımı, özgün tanıtım yazılarıyla tamamen size ait görseller üzerinde çalışarak web sitenizi yapıyoruz. Yazının bundan sonrasını okumak yerine hemen sizi aramak istiyorum diyorsanız bizi hemen 0532 683 1343 nolu hattan arayabilirsiniz.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak uzun yıllardır onlarca firmaya web tasarım çalışması yaptık. Yaptığımız web tasarım çalışmaları müşterilerimizin beğenisini kazandığı gibi kazançlarına katkıda bulundu. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler web site tasarımlarımızı SEO uyumlu olarak yapıyoruz. SEO uyumlu bir web sitesi internette sizler için çalışan bir pazarlamacı gibi her gün size yeni müşteriler getirir.

Ürün ve hizmetlerinizi arayan Google arama motoru kullanıcılarına web siteniz görünüz ve iletişim sayfanıza tıklayarak sizi ararlar. Dolayısıyla her gün yeni müşteri kazanma ihtimaliniz vardır. Ziyaretçi ürün/ hizmet sayfasından ürün ve hizmetlerinizi inceler, talep formu sayfasından talep göndererek teklif ister. Hakkımızda sayfasına bakarak işletmenizin ve iş geçmişinizi okur ve sizin hakkınızda olumlu bir fikir sahibi olur. Yani ziyaretçi sizi henüz aramadan önce sizin ile ilgili olumlu bir düşünceye sahip olmuş olur. Web sitesinin faydaları çok fazla. Peki web tasarımı yaparken kullandığımız paketin ve hizmetlerimizin detayı nedir? Hemen aşağıdaki başlıkta bunları size açıklayalım.

 

İzmir Web Tasarım Çalışmalarımız,

✔️ Web sitelerimiz Türkçe yönetim paneline sahiptir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir, PHP olarak yazılmıştır. W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım Yaptığımız Sektörler,

Türk Ticaret Kanunlarında reklam yapma izni bulunan tüm sektörlerde hizmet veriyoruz. Bu sektörler, inşaat, madencilik, gıda, turizm, taşımacılık, tarım, hayvancılık, veterinerlik, sağlık, giyim, sanat, eğitim, otomotiv, spor vb sektörlere hizmet veriyoruz. Bu sektörlerden herhangi birinde hizmet veriyorsanız web sitesi yaptırmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşın. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Çağrı merkezi numaramız 0850 480 55 80

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (2 votes)