Karacasu Web Tasarım

Karacasu Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız orjinal ve lisanslı olarak yapılmaktadır. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil bir paketle hazırlanmaktadır. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, Türkçe yönetim panelli web sitesi ve teknik destek hizmeti ile birlikte hazırlanmaktadır. Web tasarım çalışmalarımız firmaya ve kişiye özel olarak tasarlanır. Mevcut bir şablon üzerinden çalışmıyoruz. Firmaya ve kişiye özel özgün tasarımlar yapıyoruz. Yaptığımız web site tasarımını yayına vermeden önce firma yetkilisi ile paylaşıyoruz. İlave edilmesini istediği bir şey olursa ilave ederek yayına veriyoruz. Yayın öncesi görmediğiniz bir tasarımı kesinlikle dayatmıyoruz, yayına vermiyoruz.

Karacasu Web Tasarım

Karacasu Web Tasarım

Karacasu Web Tasarım Çalışmalarımız,

Karacasu ilçesi Aydın ilimizin önemli ilçelerinden biri. Karacasu ilçesi tarım, gıda, hayvancılık, turizm konularında bir çok firmaya sahip. Bu firmaları kendi bölgesinde ve ülke genelinde tanıtmak firmalarımıza büyük katkı sağlar. Daha fazla müşteri potansiyeline ulaşırsınız. Daha fazla hedef kitleye ulaşan firmanız günden güne büyür. Web site tasarımı internetteki ofisinizdir. Sizin de internette bir ofisiniz olmalı. Hemde hayalinizdeki bir tasarımla. Hemen bizi arayın, size örnek çalışmalarımızı gösterelim, siz de bize hayalinizdeki web tasarımı aktarın. Hayalinizdeki web tasarımı firmanıza özel tasarlayalım. Her şey dahil paketimizle sürpriz ücret ortaya çıkarmadan profesyonel web tasarımı yapıyoruz. Aşağıda web tasarım paketimizin özelliklerini ve detaylarını bulabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)