Karataş Web Tasarım

Karataş web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi konusunda hizmet veriyoruz. Adana Karataş ilçemizde profesyonel web site tasarımı için İnnova Web Tasarım Ajansı en doğru adres. Türkçe yönetim panelli, orjinal ve lisanslı tasarımları işletmenize özgü olarak hayal ettiğiniz gibi yapıyoruz. Özgün tasarım yaptığımız için web sitesiyle ilgili isteklerinizi çalışma öncesinde bize iletiyor, ürün ve hizmet resimlerinizi teslim ediyorsunuz. İşletmenizle ilgili varsa yazıları iletiyorsunuz. Yoksa özgün tanıtım metinlerini sizler için biz yazıyoruz. Daha sonra web sitenizi kısa sürede yapıyor yayına vermeden önce size gösteriyoruz. Web sitenizi gördükten sonra yayınlıyoruz. Beğendiğiniz web site tasarımlarını beğendiğiniz ücretlerle yapıyoruz.

Web sitesi tasarımlarımız yönetim panelli oluyor. Web sitelerimiz orjinal ve lisanslı tasarımlardır. Web site tasarımını yaparken kullandığımız görseller tamamen özgün resimler oluyor telifi olan içerikleri kullanmıyoruz. Web sitelerinizi yaparken şirketiniz için gerekli alan adını alıyoruz, hosting paketini açıyoruz. Hosting paketlerimiz 10 GB ve üzerinde geniş bir bant alanına sahiptir. Hosting paketi ile birlikte kurumsal mail hesaplarınızı açıyoruz. Size ve ekibinize kurumsal mail hesapları oluşturuyoruz. Cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınıza kurulumunu yapıyor kolayca kullanmanızı sağlıyoruz. Web sitelerimiz yönetim panelli olduğu için teslim ettikten sonra yönetim panelini nasıl kullanacağınız hakkında bilgi paylaşımı yapıyoruz. Web sitesine yıllar sonra bile yeni içerikler ekleyebiliyorsunuz.

Karataş web tasarım

Karataş web tasarım

Adana Karataş web tasarım,

Adana ilimizde bu güne kadar onlarca firmaya web tasarım ve grafik tasarım çalışması yaptık. Bu güne kadar onlarca işletmenin iş yerini internet ortamına taşıdık. Profesyonel web sitelerimizle hayalinizdeki web site tasarımını yaptık. Beğeninize sunduk, yayın onayı aldık ve yayınladık. İş yerinizi ürün ve hizmetlerinizle arama motorlarında çıkması için optimize ettik. İş yerinizin kurumsal mail hesaplarını açıp cep telefonu ve bilgisayarlarınıza kurulumunu yaptık. Sizin ve ekibinizin kurumsal yazışmalarını yapabilmesi için gerekli çalışmaları yaptık.

Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin sizin kurumsallığınızı görmesi için en güzel çalışmaları yaptık. Her geçen gün büyüyen, değişen, gelişen web tasarım yaklaşımlarımızla hayalinizdeki web tasarımı yapıyoruz. Günümüz teknolojilerine uygun web siteleri bütçenize uygun fiyatlarla kısa sürede yapıyoruz. Siz değerli Adana esnafımızı web tasarımı yaptırmaya davet ediyoruz. Günümüz teknolojisine uygun web siteleri, sektörünüze özel tasarımla, hesaplı fiyatlarla sizlerin oluyor. Hemen web tasarımı yaptırmak, web tasarım çalışmaları hakkında bilgi almak için bizi arayın. İnnova Web Tasarım Adana Karataş iletişim 0532 683 1343

Web tasarım detayları,

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web tasarımı, kurumsal mail adresi, firmanızın alan adı (www.ornekfirmaadi.com gibi), hosting paketi, SSL sertfikası, mail kurulum teknik desteği, Türkçe yönetim paneli kullanım desteği ile birlikte paket halinde çalışmanızı yapıyoruz. Sürpriz ücret talep etmeden tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Etiketler: karataş web tasarım, adana karataş web site tasarım, adana karataş profesyonel web sitesi, adana karataş web tasarımcılar, adana karataş web tasarımcılar, adana karataş web site tasarımcısı, adana karataş web tasarımcı, adana karataş web site tasarımcı, adana karataş web tasarım fiyatları, adana karataş web tasarım fiyatları, adana karataş web tasarım şirketleri, adana karataş web tasarım şirketi, adana karataş web tasarımcı telefonları,

5/5 - (1 vote)