Kayseri Web Tasarım

Kayseri web tasarım, yönetim panelli, mobil uyumlu, SEO uyumlu web sitesi, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler 2012 yılından beri hizmet veriyoruz. Profesyonel web tasarım çalışmalarımız sayesinde iş yerinizi internete taşıyoruz. İşinizi internete taşıyarak daha fazla kazanmanızı daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Her geçen gün büyüyen rekabet ortamında, her geçen gün gelişen teknolojilerle işletmenize ivme kazandırıyoruz.

Web sitelerimizi mobil uyumlu, SEO uyumlu, yönetim panelli olarak yapıyoruz. Web sitesiyle birlikte kurumsal mail adresi, hosting paketi, SSL sertifikası dediğimiz güvenlik eklentisi ile birlikte sunuyoruz. Web sitesinin yönetim paneli kullanımını nasıl yapacağınızı size uzaktan bağlantı yöntemi ile kısa sürede gösteriyoruz. Cep telefonu ve bilgisayarlarınıza kurumsal mail kurulumunu yapıyoruz. Kayseri’de hemen profesyonel web sitesi tasarımı yaptırmak için bizi arayın. İnnova Web Tasarım Firması telefon ve whatsapp numarası 0532 683 1343. Mail: [email protected] Bugüne kadar yüzlerce firmaya web sitesi tasarımı yaptık sizlere de hizmet vermekten onur duyarız.

Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım

Kayseri web tasarım

Kayseri ilimiz ülkemizin sanayi konusunda önemli şehirlerinden biri. Mobilya, çelik kapı, demir çelik, tarım ve hayvancılık sektörlerinde güçlü firmalara sahip. Şehir her geçen gün büyüyen bir yapıya sahip. Büyük şehir belediyesi olan Kayseri ilimiz ülkemizin en kalabalık 15. şehirlerinden biri. Şehrin ülkemiz ekonomisine ve sanayisine katkısı büyük. Sanayi kadar büyük ölçüde olmasa da tarım, hayvancılık, turizm konusunda da oldukça aktif bir şehrimiz. Şehrin firmaları arasında güçlü bir rekabet var. Rekabet ortamında güçlü ve kazançlı çıkmanın en iyi yolu daha fazla reklam çalışması yaptırmak ve kaliteli iş yapmak.

Siz işinizi kaliteli bir şekilde yaparken bizde web tasarım çalışması ile işinizi internet ortamına taşıyoruz. Web site tasarımlarımızla ürün ve hizmetlerinizi detaylı bir şekilde gösteriyor, internet sitesi üzerinden teklif almanızı sağlıyoruz. Web tasarım çalışmasında anasayfa, hakkımızda, kurumsal, ürünlerimiz – hizmetlerimiz, galeri, talep formu, iletişim sayfası gibi sayfalar oluşturuyoruz. Web site tasarımımız mobil uyumlu olarak hazırlanıyor. Yaptığımız sayfalar mobil cihazlarda cihaza uyumlu bir şekilde açılıyor. Mobil versiyonunda hemen ara, whatsapptan yaz gibi butonlar oluşturuyoruz. Ziyaretçiler cep telefonundan girdiklerinde numaranızı not olmadan sizi kolayca arayabiliyor.

Kayseri ilimiz,

Kayseri web tasarım başlığı altında Kayseri ilimizin firmalarından, ticaret ve sanayisinden, web tasarım çalışmalarımızdan bahsettik. Bu başlıkta Kayseri ilimizden biraz bahsedelim. Kayseri ilimiz yüz yıllardır insanoğluna mekan olmuş bir şehir. Tarihi yapıları, tarihi eserleri, renkli kültürü ile muhteşem bir şehir. Şehir yurt içi ve yurt dışı ziyaretçilere sahip olan bir şehir. Şehirde kış turizmi, kültür turizmi çok aktif durumda. Kayseri’ye özel lezzetler ise yurt içi yurt dışı ziyaretçiler tarafından çok beğeniliyor. Kayseri’nin mantısı, pastırması, sucuğu dünyaca meşhur ve çok beğeniliyor.

Birbirinden lezzetli yemekleri, tarihi mekanları, kaleleri, tarihi camileri, mesire yerleri, kayak merkezleri, müzeleri, halıları ile muhteşem bir şehir Kayseri. İlimizde hizmet veren tüm esnafın yanındayız. Daha fazla kazanmaları, daha fazla hedef kitleye ulaşmaları ve daha fazla büyümeleri için gerekli tüm stratejiler bizde. Birbirinden güzel, şık ve kullanışlı web site tasarımlarımızla Kayseri ilimizin daha fazla kazanması için çalışıyoruz.

Kayseri web tasarım

Web tasarım çalışmalarımız,

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web tasarımı, kurumsal mail adresi, firmanızın alan adı (www.ornekfirmaadi.com gibi), hosting paketi, SSL sertfikası, mail kurulum teknik desteği, Türkçe yönetim paneli kullanım desteği ile birlikte paket halinde çalışmanızı yapıyoruz. Sürpriz ücret talep etmeden tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Etiketler: kayseri web tasarım, kayseri web site tasarım, kayseri profesyonel web sitesi, kayseri web tasarımcılar, kayseri web tasarımcılar, kayseri web site tasarımcısı, kayseri web tasarımcı, kayseri web site tasarımcı, kayseri web tasarım fiyatları, kayseri web tasarım fiyatları, kayseri web tasarım şirketleri, kayseri web tasarım şirketi, kayseri web tasarımcı telefonları,

Rate this post