Kepez Web Tasarım

Kepez Web Tasarım, Antalya’da web tasarım firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Antalya Kepez’de web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel web tasarımlardır. Web tasarımlarımız orjinal ve lisanslıdır. Türkçe yönetim panelli web siteler yapıyoruz. Web tasarımınız teslim edildikten sonra yönetim panelinden siteye girip kolayca resim ekleyebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bu işlemlerin hepsini kolayca yapabileceğiniz bir yönetim paneli bulunuyor. Web tasarımlarımız aynı zamanda alan adı hosting paketiyle birlikte hazırlanmaktadır. Alan adınız üzerinden kurumsal mail hesabı açarak şirket yazışmalarınızı kurumsal mailiniz ile yapmanızı sağlıyoruz. Kurumsal mail hesabınızı cep telefonunuza ve masa üstü bilgisayarınıza kurarak aktif olarak kullanmanızı sağlıyoruz. Kısacası tek bir pakette işinizi internete taşıyoruz.

Kepez Web Tasarım Çalışmalarımız,

Antalya Kepez ilçesi hem turizm, hem tarım bakımından çok güzel bir ilçe. Antalya’nın güzellikleri, Antalya’yı görmek isteyenleri her yaz kendine çekiyor. Yurt içi yurt dışı yüzlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Bu ev sahipliği onlarca ihtiyacı doğuruyor. İnsan ihtiyaçlarından doğan işletmecilik önem kazanıyor. İşletmelerimiz yoğun bir rekabet içinde daha fazla kazanç elde etme çabası taşıyor. Daha fazla kazanç elde etmenin yolu reklam çalışmalarından geçiyor. Web site tasarımı da bir nevi reklamdır. Reklam yapma amacınız olmasa bile bir web sitesi sahibi olmak zorundasınız. Günümüzün rekabet koşulları ve teknolojisi bunu gerektiriyor.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Web tasarımlarımız yönetim panelli, orjinal ve lisanslıdır. Mobil uyumlu ve SEO uyumludur. Web tasarımlarımızla birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal e-mail hesabı da tanımlıyoruz. Aşağıda her şey dahil web tasarım paketimizin detaylarını bulabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (16 votes)