Kıbrıscık Web Tasarım

Kıbrıscık Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Bolu ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Merkez ilçe ve tüm ilçelerde web tasarım çalışmalarımızla işletmelerimizi internet ortamına taşıyoruz. İnternet ortamındaki ofisiniz olan web tasarımları sayesinde ürün ve hizmetlerinizi detaylı bir şekilde gösterebiliyorsunuz. Web tasarımları bizim için yedi gün yirmi dört saat çalışan pazarlamacılar gibidir. Hemde maaş ve benzeri masraflar çıkarmadan. Web sitemiz yapıldıktan sonra ilave olarak bir SEO uzmanından yardım alarak web sitenizi Google arama motorunda çıkacak şekilde yeniden optimize ettirirseniz her gün yeni müşterilerle tanışma şansı yakalarsınız. Bu sizin için daha fazla gelir elde etmek demektir. Yazının bu kısmından sonrasını okumak yerine isterseniz bizi 0532 683 1343 nolu hattan arayabilirsiniz.

Kıbrıscık Web Tasarım Çalışmalarımız

Web tasarım çalışmalarımız günümüz teknolojisine uygun olarak inşaa edilir. Web tasarımlarımız mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panellidir. Web tasarım çalışmanızı yapıp web sitenizi size teslim ettikten sonra yönetim panelini nasıl kullanacağınız konusunda kısa bir eğitim veriyoruz. Bu eğitimden sonra dilediğiniz zaman yeni yazı, yeni sayfa ve yeni resim ekleyebiliyorsunuz. Bir yıl boyunca yeni eklemeleriniz konusunda takıldığınız noktada size yardımcı oluruz. Web tasarım çalışmalarımız bunlarla bitmiyor. Mobil formatta whatsapptan yaz, hemen ara, canlı destek sistemine yaz gibi özellikler ekleyerek müşterilerinizin yolda bile olsa size kolayca ulaşmalarınız sağlıyoruz. Bu özellikler sayesinde potansiyel müşteriniz numarayı not almadan sizi kolayca arayibiliyor. Web tasarım çalışmalarımıza ilave olarak kurumsal mail hizmeti, alan adı ve hosting hizmeti de veriyoruz. Tüm bunlar bir işletmenin ihtiyacı olan tüm özellikleri bünyesinde barındıran bir paket demektir. Her şey dahil web tasarım paketimizle işletmenizi geleceğe taşıyoruz.

Her şey Dahil Web Tasarım Paketimizin Detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)