Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli web tasarım denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan İnnova Web Tasarım 2012 yılından beri web tasarım hizmeti vermektedir. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel olarak full paketle yapılmaktadır. Hayalinizdeki web siteyi uygun fiyatlarla yapıyor, kısa sürede teslim ediyoruz. Web site tasarımlarımız orjinaldir, lisanslıdır. Profesyonel web tasarım denmesinin sebebi Türkçe yönetim panelli olmasıdır. Dilediğiniz kadar yazı ve resim ekleme imkanı veren geniş hostingi ile birlikte tanımlanır. Günümüzde bir çok firma işini internete taşımayı düşünüyor. İşini internet ortamına taşıyan firmalar daha fazla kazanıyor. Arama motorlarındaki sorgularda web sitenizin görünmesi, sizi tanıyan tanımayan herkesin web sitenizi ziyaret etmesi işletmeniz için büyük bir artı. Web sitesi tasarımı konusunda ciddi çalışmalar yapıyoruz.

Kocaeli ilimiz tarihi, kültürü, ekonomisi, sanayisi, her geçen gün büyüyen nüfusu ile ülkemizin önemli şehirlerinden biri. İlimizdeki büyük sanayi siteleri, büyük şirketler, üniversiteler, turizmi ve tarihi dokusu ülke ekonomisine büyük bir gelir kazandırıyor. Kocaeli ilimiz ve ilimiz esnafı takdire şayan bir çalışmayla gururumuz olmaya devam ediyor. Birbirinden güçlü teknoloji, gıda, tarım, hayvancılık, sanayi şirketleri şehrimizin gücüne güç katıyor. Sizde Kocaeli ilimizde iseniz, web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı gibi çalışmalara ihtiyacınız var ise lütfen bizi arayın. Teklif ve bilgi almak için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilir, mobilden giriş yaptıysanız whatsapptan yaz butonunu tıklayarak bize whatsapptan yazabilirsiniz.

Kocaeli web tasarım

Kocaeli web tasarım

Kocaeli web tasarım

Kocaeli ilinde web tasarım çalışmalarımız 2012 yılından beri profesyonel ekibimizle devam ediyor. Web sitesi konusunda hayalinizdeki web siteyi sizinle konuşarak dinliyor, web tasarımını yapıyor ve teslim ediyoruz. Çalışma sürecinde ürün satışı yapan bir firma iseniz ürün resimlerinizi alıyoruz. Ürün resimleriniz yok ise ürün çekimi de yapıyoruz. Ürün resimlerinizi aldıktan sonra orjinal grafik tasarımı ile grafik tasarım yaparak web sitenize entegre ediyoruz. Günümüzde hesaplı web sitesi formatında satılan web sitelerinde olduğu gibi resmi alıp direk web sitenize yapıştırmıyoruz. Web sitenizin daha şık daha kaliteli olması için ürün ve hizmetinize göre tasarım yaparak entegre ediyoruz.

Web sitesini tasarladıktan sonra yayına vermeden önce size gösteriyoruz. Web sitesini herkesten önce siz görerek hayalinizdeki tasarıma uygun olup olmadığını kontrol ediyorsunuz. Hoşunuza gitmeyen detaylar varsa küçük dokunuşlarla güncelleyerek yeniden yayına veriyoruz. Çalışmaya başlamadan önce sizden hayalinizdeki web siteyi, ürün ve hizmet resimlerini, tasarımın içine entegre edilecek tüm tanıtım yazılarını alıyoruz. Tüm doneler hazır olduktan sonra tasarıma başlıyor işimizi şansa bırakmıyoruz.

 

Kocaeli web tasarım çalışmalarımız,

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım neden önemli?

Kocaeli ilimizde ve diğer illerimizde bu güne kadar yüzlerce profesyonel web sitesi yaptık. Web tasarım sözleşmesi ile sürece resmileştirerek güveninizi işin en başında kazandık. Yaptığımız çalışmalarla siz henüz ihtiyacınızı söylemeden şirketinizin ihtiyaçlarının ne olduğunu tespit ederek size sunduk. Talepleriniz doğrultusunda bir çok başarılı projeyi gerçekleştirdik. Sizin için gece gündüz çalışan bir sisteme yanı web tasarımına hemen sahip olmalısınız. Özellikle reklam çalışmaları yaptırdığınızda oturduğunuz yerden yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan güçlü araçlar web siteleri.

Günümüzde firma sayıları arttıkça rekabet artıyor. Bu rekabette öne çıkmak isteyen firmalar internet üzerinden gelecek olan müşteri potansiyeline ulaşmak istiyor. İnternet ortamındaki müşterilere ulaşabilmek için yapılması gereken bir çok çalışma vardır. Web tasarım çalışması bunlardan bir tanesidir. İnnova Web Tasarım olarak bizler Kocaeli  ilimizde 2012 yılından beri web tasarım çalışması yapıyoruz. Kocaeli esnafımızın iş yerlerini web tasarım çalışmalarımızla internet ortamına taşıyoruz. İnternet ortamından gelecek olan yerli ve yabancı potansiyel yeni müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz sadece web tasarımı istiyorum dediğinizde aşağıdaki detaylara sahip oluyorsunuz. İşinize göre kişisel olarak daha fazla özellik isterseniz profesyonel ekibimizle entegre ediyoruz.

Kocaeli web tasarım

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Etiketler: kocaeli web tasarım, kocaeli web site tasarım, kocaeli profesyonel web sitesi, koceli web tasarımcılar, izmit web tasarımcılar, kocaeli web site tasarımcısı, izmit web tasarımcı, izmit web site tasarımcı, izmit web tasarım fiyatları, kocaeli web tasarım fiyatları, İzmit web tasarım şirketleri, izmit web tasarım şirketi, kocaeli web tasarımcı telefonları,

Rate this post