Koçarlı Web Tasarım

Koçarlı Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler Aydın ilimizin Koçarlı ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı her şey dahil olarak yapıyoruz. Firma yetkilisinin kendi beğenisi ve zevkine göre özgün bir tasarım yapıyoruz. Yaptığımız tasarım yayına verilmeden önce yetkilinin de onayını alıyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı profesyonel olarak yapıyoruz. Profesyonel grafik tasarımları, orjinal tanıtım yazıları, orjinal web sitesi tasarımı ile birlikte kombine ediyoruz. Profesyonel web tasarımları sayesinde işinizi internet ortamına taşıyoruz. İnternet ortamından yeni müşteriler kazanmanızı ve daha fazla gelir elde etmenizi sağlıyoruz.

Koçarlı Web Tasarım

Koçarlı Web Tasarım

Koçarlı Web Tasarım Çalışmalarımız

Koçarlı ilçemiz Aydın ilimizin önemli ilçelerinden biridir. Bünyesinde bir yüksek okul barındırır. Tarım, gıda üretimi, hayvancılık faaliyetlerinin aktif olarak yapıldığı bir ilçemizdir. İlçede bir çok işletme yurt içi satışlar yaparak günden güne büyümektedir. İlçe esnafının işlerini büyümesi, daha fazla hedef kitleye ulaşması için onlara reklam ve web tasarım çalışmalarımızla destek veriyoruz. İşletmenizi ülke genelinde tanıtmanın yollarından biridir web tasarım çalışmaları. Uzun yıllardır profesyonel reklam ve web tasarım çalışmalarımızla işletmelerimizi internet ortamına taşıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla her geçen gün daha çok büyüyoruz. Büyüyen ailemize sizde katılın. Her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla sizde işinizi büyütün. Daha fazla kazanın, daha fazla büyüyün. Her şey dahil web tasarım paketimizin detaylarını aşağıda bulabilir, irtibat numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (11 votes)