web tasarım blog

Konya Reklam Ajansı

Konya Reklam Ajansı

Konya Reklam Ajansı, Konya Reklam Ajansları, Konya’da reklam şirketleri, Konya’da reklam hizmetleri, Konya’nın başarılı reklam şirketleri, Konya sosyal medya reklamları, Konya’da internet reklamı yapanlar var mı, Konyada digital Ajans var mı ?  Konyada hangi reklam ajansları daha başarılıdır ?

Sorgularıyla web sitemize ulaşana değerli ziyaretçimiz, İnnova reklam ajansı olarak bizler Konya reklam hizmetleri, Konya’da reklam digital medya hizmetleri, Konya’da sosyal medya reklamları konusunda hizmet veriyoruz.

konya-reklam-ajansları

Konya

İnnova Reklam Ajansı olarak Konya ilimiz için biraz inceleme yaptık dilerseniz birlikte inceleyelim. Neden Konya firmaları için Reklam hizmetleri önemli ? Konya firmalarının rekabet oranı nedir ? Hangi sektörde rekabet yoğun dilerseniz birlikte inceleyelim. Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nin güneyinde yer almaktadır. Toplam 31 ilçesi bulunmaktadır.

Yüz ölçümü 41.000 km2 olan Konya, Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük yedinci ilidir. Son alınan verilere göre ilin toplam nüfusu 2.130.544, nüfus yoğunluğu ise 51 km2’dir. Nüfus yoğunluğu ihtiyaçları, ihtiyaçlar işletmecilik faaliyetlerini, işletmecilik faaliyetleri firma kuruluşlarını, firmaların yoğunluğuda reklam konusundaki rekabeti artırmaktadır.

Konya firmaları rekabet ortamında firmasının farkını ispat edebilmek ve hedef kitlesine kolayca ulaşabilmek için reklam faaliyetlerine önem vermekte reklam firmaları ve reklam ajansları önem arz etmektedir.

Konya il topraklarının % 38’i ovalardan % 35’i dağlardan ve % 27’si platolardan oluşmaktadır. İlde baraj ve göller bulunurken nehir bulunamamaktadır. ilde bulunan dağlar; Bolkar Dağları ve Aydos Dağı’dır. İlde bulunan ovalar; Konya Ovası, Hotamış Ovası, Karapınar Ovası, Cihanbeyli Ovası, Yenice Ovası, Altıntekin Ovası, Kulu Ovası, Ilgın Ovası, Seydişehir Ovası ve Beyşehir Ovası’dır. İlde bulunan ovalar i topraklarının büyük bir bölümünü kaplamaktadır. İlde bulunan akarsular; Göksu, Uluçay, Tekke Çayı, Sille Çayı, Meram Çayı, Adıyan Çayı, Çarşamba Suyu, Çiğil Çayı, Deli Mahmutlu Çayı, Doğanhisar Çayı, İvriz Çayı ve Divle Suyudur. Göller ise; Tuz Gölü, Beyşehir Gölü, Suğla Gölü, Akşehir Gölü, Akgöl, Küçük, Acıgöl, Hotamış Gölü, Küçükhasan Gölü, Ilgın Gölü, Terzihan Gölü, Köpek Gölü ve Devecipınar Gölüdür.

konya-reklam

Ekonomi

İl ekonomisi büyük oranda tarıma dayalıdır. Tarımın yanında Konya’da ormancılık, hayvancılık, sanayi ve madencilik faaliyetleri de etkin olarak yürütülmektedir.

Faal nüfusun %75’sinin tarımla uğraştığı Konya’da yıllık gelirin yaklaşık %40‘ı da yine tarımdan elde edilmektedir.  İl topraklarında yetiştirilen başlıca tarım ürünleri; buğday, şekerpancarı, ayçiçeği, patates, soğan, haşhaş, havuç,  elma, armut, erik, kiraz ve vişnedir.

Geniş mera ve çayırlara sahip olan Konya’da hayvancılık ise bir diğer gelir kaynağıdır. İlde yetiştiriciliği yapılan hayvanlar; koyun, sığır ve tiftik keçisidir.

Yaklaşık 600 bin hektarlık ormanlık alana sahip olan ilde, ormancılık faaliyetlerinden yıllık 140.000 m3 sanayi odunu, 104.000 ster ise yakacak odun elde edilmektedir. Maden kaynakları açıcından en zengin illerimizden olan Konya’da bulunan başlıca madenler ise; cıva, manyezit, linyit, boksit, tuz ve barittir. Bu alanda hizmet veren firmaların sayısıda oldukça fazladır.

Ekonomisinin büyük bir bölümünün tarıma dayalı olduğu ilde sanayide yine tarıma dayalı olarak gelişmiştir. Özellikle sanayide hızla gelişme gösteren Konya’da bulunan başlıca sanayi kuruluşları şunlardır; metal ve ağaç işleri fabrikası, patates ve zirai ürünler fabrikası, alüminyum tüp fabrikası, tel fabrikası, yem fabrikaları, şeker fabrikası, süt ve yağ fabrikaları,  meyve suyu ve gıda sanayii fabrikaları vardır. Rafine tuzu üreten fabrikalar, makina ve motor imalat fabrikaları, döküm makina sanayii fabrikaları, maden fabrikaları, kâğıt fabrikaları ve un fabrikalarıdır.

Tarım

Büyük çiftçi kooperatiflerinin kurulması Konya çiftçilerimizi ve tarıma dayalı hizmet veren kuruluşları, Maden kooperatifleri madenciliği güçlendirmiştir. Ülkeye örnek işletmecilik anlayışı, tüm ülke esnaflarına örnek dayanışma, yine örnek rekabet anlayışı konya firmalarında mevcuttur. Konya firmalarımız genelde Konya dışındaki reklam ajanslarına reklam vermek istemez iken İnnova Reklam Ajansı olarak bizlerin oldukça iyi sayıda Konyada hizmet verdiği firmaları vardır.

İle ulaşım karayolu, havayolu ve demir yolu ile sağlanmaktadır. İlde ikisi devlet olmak üzere beş adet de üniversite bulunmaktadır. Üniversite bölgesinde özel öğrenci yurtları, kafeler, kırtasiyeler, konaklama hizmetleri, restoran hizmetleri oldukça gelişmiştir.

İnnova Reklam Ajansı Olarak Biz, Konya reklam, Konya reklam ajansı, Konya’da reklam ajansları, Konyada reklam ajansı, Konya reklam firmaları, Konya reklam şirketleri, Konya’da başarılı reklam ajansları, Konyada en iyi reklam ajansları, Konyadaki reklam ajansları, Konya Kulu Reklam Ajansı, Konya Sarayönü Reklam Ajansı, Konya Seydişehir Reklam Ajansı, Konya Taşkent Reklam Ajansı, Konya Tuzlukçu Reklam Ajansı, Konya Yalıhöyük Reklam Ajansı , Konya Yunak Reklam Ajansı konusunda hizmet vermekteyiz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …