Konya Web Tasarım

Konya Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Konya ilimizde web tasarım hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız web tasarım çalışmalarıyla Konya esnafımızın iş yerini internet ortamına taşıyoruz. Web site tasarımlarımız sayesinde ürün ve hizmetlerinizi internet ortamındaki potansiyel müşterilere gösteriyoruz. Bu bir firma için gece gündüz yorulmadan çalışan bir pazarlamacı personele eş değer fayda sağlamaktadır. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Türkçe yönetim panelli ve kolay kullanılabilir siteler tasarlıyoruz. Gerek kurumsal web site, gerekse eticaret sitesi tasarımı olsun müşterilerimiz için oldukça kolay kullanışlı oluyor.

Günümüzün teknolojilerine uygun olarak mobil uyumlu tasarım yapıyoruz. Mobil uyumlu tasarım sayesinde web siteniz, masa üstü cihazlar, lap top, tablet ve cep telefonlarında farklı boyutlarda açılarak görüntüleniyor. Cep telefonundan web sitenizi ziyaret eden bir ziyaretçi web sitesini sağa sola çekiştirmek zorunda kalmıyor doğrudan mobil formata dönüşen ara yüzünü görüyor. Mobil versiyonda hemen ara butonu koyarak müşterileri doğrudan sizi aramaya da yönlendirebiliyoruz. Böylelikle müşteriniz veya potansiyel müşteriniz numaranızı not almak zorunda kalmadan doğrudan sizi arayabiliyor.

İşletmelerin mevcut ürün ve hizmetlerini profesyonel grafik tasarımlarıyla, uygun tanıtım metinleriyle birlikte dizayn ederek size ait alan adına yüklüyoruz. Web site tasarım çalışmamız bittiğinde hayalinizin ötesinde ve tamamen sizin zevkinize uygun bir tasarıma sahip olduğunuzu sizlerde tecrübe ediyorsunuz. Web sitelerini yaptıktan sonra yayına vermeden önce sizinle link paylaşarak tasarımın nasıl göründüğünü sizlere gösteriyoruz. İlave etmek istediğiniz bilgiler varsa, dilediğiniz bir güncelleme yahut değişiklik varsa talep ediyorsunuz. Gerekli güncellemeler yapılarak siteniz üç gün içinde yayına veriliyor.

Web sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçimiz, yazının tamamını okumak istemiyorum arayıp bilgi almak istiyorum bizi 0532 683 1343 nolu hattan arayabilirsiniz.

Konya web tasarım firması

Konya Web Tasarım Çalışmalarımız,

Web tasarım çalışmalarımız tam bir paket halinde yapılıyor. Her şey dahil web site tasarım paketi kapsamında çalışmamızı yapıyoruz. Yapılan bu paketin içinde alan adı yani firmanıza ait domain, domainin ve web site içeriklerinin barınacağı hosting, kurumsal email adresleri, web sitesi yönetim paneli eğitimi ile çalışmanızı tam kapsamlı olarak tamamlıyoruz. İşletmelerimizin bir çoğu web sitesi tasarımı yaptırmak ister, bunun için gerekli ücretleri öder fakat sonradan bir çok ek ücret ile karşılaşır. Bazen de hayal ettiği web sitesi ile sunulan web sitesinin arasında bir benzerlik bulunmadığını görür. Bu bir firma sahibi için hayal kırıklığı demektir. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler işletmelerimizi asla hayal kırıklığına uğratmıyoruz. İzlediğimiz strateji ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız sayesinde her zaman bizden memnun olarak ayrılıyorsunuz.

Alan adı ve hosting paketinizi ajansımız çatısı altında müşteri hesabı oluşturarak sizin adınıza kaydediyoruz. Siz ne zaman gitmek isterseniz, web sitenizde bir değişiklik yapmak isterseniz, başka bir hosting firmasına geçmek isterseniz geçebiliyorsunuz. Sizi asla ömür boyu bizimle çalışmaya zorlamıyoruz. Sektörde 2012 yılından beri hizmet veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızdan memnun olmayan bir müşterimiz bile yok. Kalmak isteyen de gitmek isteyende bizler için çok kıymetlidir. Her firmamızın kazancına kazanç katmak ve onlara değer kazandırmak hedefindeyiz. Bazen işletmelerin para kazanmaktan ziyade tanınmak gibi bir gayesi olabiliyor. Her türlü kazancınızda sizleri başarıya ulaştırmak için yanınızdayız.

Konya Web Tasarım firmaları

Konya İlimiz,

Konya ilimiz tarihin eski devirlerinden beri ilgi odağı olmuş bir yerleşim yeridir. Ülkemizin en geniş toprak alanına sahip ilidir. Konya ilimiz gerek dini turizm, gerek kültür turizmi, yayla turizmi açısından, tarım ve hayvancılık bakımından oldukça gelişmiştir. Demir çelik sanayi, ticaret çok gelişmiştir. Konya ilimizde 10’un üzerinde organize sanayi bölgesi vardır. Organize sanayi bölgeleri büyük işletme hacmine sahiptir. Özellikle tarım makineleri imalatı konusunda Konya ilimiz oldukça gelişmiştir. Buğday, arpa, yulaf üretimi konusunda meşhurdur. İlimizin merkezinde tarih ve kültür turizmi meşhurdur.

Böyle geniş bir faaliyet hacmine sahip olan ilimizde, küçüklü büyüklü işletmeler diğer illerimize göre daha fazladır. İşletmeleri insan ihtiyaçları ortaya çıkarır. Nüfusun ve çalışmanın çok olduğu yerlerde de doğru orantılı olarak işletme sayısı artar. Konya’da turizm firmaları, tarım firmaları, demir çelik firmaları, otomotiv, gıda vb firmalarda insan ihtiyacına binaen ortaya çıkmıştır. İnsan ihtiyaçlarını işletmeler karşıladığı gibi, işletmelerin ihtiyaçlarını da biz karşılıyoruz. İşletmelerimizin ihtiyacı olan reklam, tanıtım faaliyetlerini en profesyonel bir şekilde ajansımız bünyesinde yapıyoruz. Ekibimizde bulunan profesyonel grafik tasarım ve web tasarımcılarla siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan çalışmaları yapıyoruz.

Web tasarım, grafik tasarım, logo tasarımı, slogan tasarımı, sosyal medya desteği, SEO çalışması, internet reklamları, Google adwords reklamları, katalog ve broşür tasarımı, baskı hizmetleri konusunda işletmelerimizin yanındayız. Yaptığımız tüm çalışmaları sonuca ulaştırmadan önce son hallerini gösteriyoruz. Yayın ve baskı onayını aldıktan sonra gerekli işlemleri yapıyoruz. Bu da işletmelerimizin zaman ve gereksiz para kayıplarını önlüyor. Müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Web Tasarım Konya

Web tasarım paketimizin içeriği aşağıdaki gibidir;

Web Tasarım Paketimizin İçeriği,

✔️ Web sitelerimiz Türkçe yönetim paneline sahiptir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, lap top, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmeyi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir, PHP olarak yazılmıştır. W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım Yaptığımız Sektörler,

Türk Ticaret Kanunlarında reklam yapma izni bulunan tüm sektörlerde hizmet veriyoruz. Bu sektörler, inşaat, madencilik, gıda, turizm, taşımacılık, tarım, hayvancılık, veterinerlik, sağlık, giyim, sanat, eğitim, otomotiv, spor vb sektörlere hizmet veriyoruz. Bu sektörlerden herhangi birinde hizmet veriyorsanız web sitesi yaptırmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşın.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler yukarıdaki tüm sektörlere, Web tasarım, grafik tasarım, logo tasarımı, slogan tasarımı, sosyal medya desteği, SEO çalışması, internet reklamları, Google adwords reklamları, katalog ve broşür tasarımı, baskı hizmetleri veriyoruz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (2 votes)