Konyaaltı Web Tasarım

Konyaaltı Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler Antalya ilimizin Konyaaltı ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışması yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel web tasarım çalışmalarımızla işinizi internet ortamına taşıyoruz. Bu sayede daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Bugüne kadar Antalya ilimizden onlaraca işletmeye web tasarım çalışması yaptık. Firmalarımızın iş yerlerini internet ortamına web siteleri aracılığıyla taşıdık. Günümüz teknolojilerine uygun özgün web tasarım çalışmalarıyla sizin iş yerinizi de internet ortamına taşıyalım.

Konyaaltı Web Tasarım Çalışmalarımız,

Atatürk’ün ‘dünyada Antalya’da daha güzel bir şehir yoktur’ cümlesini Konyaaltı ilçemiz üzerine alınabilir. Gerçekten çok güzel bir ilçe. Antalya’nın güzellikleri, Antalya’yı görmek isteyenleri her yaz kendine çekiyor. Yurt içi yurt dışı yüzlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Bu ev sahipliği onlarca ihtiyacı doğuruyor. İnsan ihtiyaçlarından doğan işletmecilik önem kazanıyor. İşletmelerimiz yoğun bir rekabet içinde daha fazla kazanç elde etme çabası taşıyor. Daha fazla kazanç elde etmenin yolu reklam çalışmalarından geçiyor. Web site tasarımı da bir nevi reklamdır. Reklam yapma amacınız olmasa bile bir web sitesi sahibi olmak zorundasınız. Günümüzün rekabet koşulları ve teknolojisi bunu gerektiriyor.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Web tasarımlarımız yönetim panelli, orjinal ve lisanslıdır. Mobil uyumlu ve SEO uyumludur. Web tasarımlarımızla birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal e-mail hesabı da tanımlıyoruz. Aşağıda her şey dahil web tasarım paketimizin detaylarını bulabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)