Kozan Web Tasarım

Kozan Web Tasarım, Adana Kozan web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı profesyonel bir hizmet vermektedir. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Türkçe yönetim panelli, orjinal ve lisanslı, kullanışlı, mobil uyumlu, SEO uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. Hayalinizdeki web sitesini kısa sürede özgün olarak sizin için inşaa ediyoruz. En güzel web tasarımını sizler için özenle tasarlıyoruz.

Web site tasarımı ile birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, sitenin güvenli görünmesini sağlayan SSL sertifikası ile birlikte tam paket olarak yapıyoruz. Ayrıca mail kurulumu ve site yönetim paneli kullanımını sizinle paylaştığımız teknik destek hizmetini de veriyoruz. Tek pakette her şey dahil bir tasarım yapıyoruz. Web sitesi için gerekli olan tüm parçaları tek bir fiyatla veriyoruz. Sadece tasarım ücretini söyleyip daha sonra alan adı ve hosting paket ücretlerini isteyerek sürpriz ücret çıkarmıyoruz. Günümüzde bir çok web tasarım şirketi bunu yapıyor. Biz tek bir fiyatla tüm tasarımı size sunuyoruz.

Kozan web tasarım

Kozan web tasarım

Kozan web tasarım

Adana Kozan ilçesi web tasarım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kozan ilçesi 2 bin kilometre kareye yakın alanı, sıcak iklimi, geniş tarım arazileri, güçlü sanayisiyle bir il kadar güçlü bir ekonomiye sahiptir. Yakın tarihimiz de il olarak zikredilen Kozan, Cumhuriyet tarihimizde Adana’ya bağlı ilçe hükmündedir. Kozan ilçesi sanayi sektöründe hammadde olarak kullanılan bir çok tarım ürününü yetiştirir. Gıda sektörüne ham madde olan bir çok tarım ürünü yine Kozan ilçemizde yetiştirilir. Kozan ilçesinde faaliyet gösteren bir çok işletme vardır.

İşletmelerin çoğunun web site tasarımı henüz bulunmamaktadır. İş yerlerimizin internete taşınması daha iyi tanınması ve daha büyük fırsatlar elde etmesi için çalışıyoruz. Web site tasarımı sizin internetteki ofisinizdir. Her işletmenin bir web sitesi olmak zorundadır. Web sitesi günümüzde bir lüks değil ihtiyaçtır. Günümüz teknoloji çağı, bu teknoloji çağında her şirketin bir web sitesi olmalıdır. Sizin için yapmış olduğumuz tasarımların özellikleri ve paket özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Etiketler: kozan web tasarım, adana kozan web site tasarım, adana kozan profesyonel web sitesi, adana kozan web tasarımcılar, adana kozan web tasarımcı, adana kozan web site tasarımcı

5/5 - (1 vote)