Küçükçekmece Web Tasarım

Küçükçekmece Web Tasarım hizmeti almak için doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Küçükçekmece Web Tasarım, eticaret sitesi, internet reklamları, seo çalışmaları, logo ve grafik tasarım çalışmaları konusunda hizmet vermektedir. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler web tasarım kampanyasında herşey dahil olarak web tasarım hizmeti veriyoruz. Herşey dahil web tasarımı sayesinde tek paketle tüm gerekli web tasarım parçalarına sahip olacaksınız. Herşey dahil web tasarım çalışmalarımız detayları şöyle,

Herşey Dahil Web Tasarım

✔ Türkçe yönetim panellidir.
✔ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔ İlk yıl hosting dahildir.
✔ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)

Tasarım Özellikleri

✔ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.
✔ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım Detayları

İnnova Web Tasarım web site için görüşmeye başladığınız anda size yapılması gereken tüm bilgilendirmeyi yapar. Örnek web siteleri gösterir. Hayalinizdeki web sitesini tasarımcılarımız dinler. Ürün görselleriniz alınız, web tasarım sözleşmesi yapılır. Web tasarım sözleşmesinden sonra ödeme durumunuza göre nakit veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ödemenin ardından alan adınızı alıyoruz, hosting hesabınızı aktif ederek çalışmanızı yapmaya başlıyoruz. 3 gün içinde web sitenizi yaparak teslim ediyoruz. Web sitenizi yayına vermeden önce tasarımı göstererek talebiniz doğrultusunda değişiklikler yapabiliyoruz.

Yayına verdikten sonra şifrelerinizi, mail sunucunuzu teslim ediyoruz. Talep ederseniz eğer yönetim panelini nasıl kullanacağınız ile ilgili eğitimleri vererek ömür boyu web sitenizi kullanmanızı sağlıyoruz.

Küçükçekmece Web Tasarım hizmeti için aşağıdaki linkleri tıklayarak iletişim kurabilir veya 0532 683 1343 nolu hattan bizi arayabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)