Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal mail hizmeti, kurumsal e-posta adresi nasıl alınır, kurumsal mail hizmeti almak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak kurumsal mail hizmeti veriyoruz. Şirketinizde çalışan ekibinize ve şirket sahibi olarak size kurumsal mail tanımlaması yapıyoruz. Günümüzün vazgeçilmezlerinden olan şirket maillerini sınırsız bir şekilde gönder al özelliğiyle birlikte tanımlıyoruz. Güvenlik sertifikası ve spam değil eklentisi, imza uygulaması gibi kurumsal özelliklerde bulunmaktadır. En güzel mail özelliklerini sizler için tasarlıyoruz. Sizde kurumsal mail hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın. İletişim 0532 683 13 43

Kurumsal mail hizmeti

Kurumsal mail hizmeti

Kurumsal mail hizmetinin fiyatı

Kurumsal mail istiyorum fiyatı nedir diye merak ediyorsanız tek bir fiyatı olmadığını iletmek isterim. Şirket maillerindeki özelliklere göre şirket mail fiyatları değişiklik göstermektedir. Şirket maillerinde temel özelliklerden yüksek özelliklere kadar bir çok detay vardır. Temel özelliklerde standart mail gönderimi ve alımı yapabileceğiniz üç adet şirket maili veriyoruz. Midi paketimizde 5 kurumsal şirket maili var. Maxi paketimizde 7 kurumsal şirket maili bulunuyor. Profesyonel pakette ise 10 farklı şirket maili ve mail adreslerinden mail gönderimi yapıldığında spam klasörüne atılmama özelliği de bulunuyor.

Şirket maili açarken DKIM, DMARK gibi işaretlemeler yapıyoruz. Bu işaretlemeler sayesinde attığınız mailler direk olarak spam klasörüne düşmüyor. Karşı taraf spam klasörüne atmak istediğinde uluslararası internet sistemine mail hesabınız güvenli olarak işaretlendiği için spam klasörüne girmiyor. Kullanıcı spama attığında tekrar gelen kutusuna düşüyor. Bu özellik bir şirket maili için çok önemli bir özelliktir. Firmalar için büyük bir prestijdir. Bir firmanın mail adresi olmaması, yazışmalarında şahıslar gibi hotmail veya gmail hesapları kullanması olumsuz bir imajdır. Kurumsal mail ile birlikte spama düşmeyen mail kullanmak ise çok büyük bir imajdır. Günümüzde bankalar, okullar, üniversiteler, askeri kurumların mail adresleri spam klasörüne düşmez. Sizde kurumsal mail adresi alarak prestijinize prestij katın.

Kurumsal mail paketimizin özellikleri

📧 Kurumsal mail hizmetimiz bütçenize uygun şekilde paketlerle sunulmaktadır.

📧 Mail paketlerimiz mini, midi, maxi paket seçenekleri sayesinde ekonomiktir.

📧 Maillerimiz sınırsız mail gönderme ve alma özelliği taşır.

📧 Şirket maillerimiz [email protected][email protected] gibi kurumsal uzantılar içerir.

📧 Şirket mail hizmetimizde teknik destek hizmeti vardır.

📧 Şirket mail hizmetimiz kapsamında kurumsal maillerinizi cep telefonu ve bilgisayarlarınıza kuruyoruz.

📧 Şirket mail hizmetimizin maxi paketi kapsamında maillerinizi spama düşmeyecek şekilde düzenliyoruz.

📧 Şirket mail hizmetimizin maxi paketi kapsamında gönderdiğiniz mail spam klasörüne sürüklense bile spama atılamıyor tekrar gelen kutusuna dönüyor.

📧 Şirket mail hesaplarını tüm dünya genelinde kullanabilirsiniz.

📧 Şirket mailinizde imza alanı oluşturarak gönderdiğiniz her mailin altında otomatik olarak çıkmasını sağlayabilirsiniz.

📧 Şirket mail hesabınızda önemli mailleri arşivleyebilirsiniz.

📧 Şirket mail hesabınızda 10 GB boyutunda veriyi saklayabilirsiniz.

📧 Şirket mail hesabınız üzerinden görüntülü toplantı yapabilirsiniz.

📧 Şirket mailinizdeki takvim uygulamasından alarmlı hatırlatmalar oluşturabilirsiniz.

📧 Şirket mailinizdeki ajanda sisteminde saat saat, dakika dakika günlük planlarınızı oluşturabilirsiniz. Üstelik bu kayıtlara alarm oluşturarak hiçbir zaman randevularınızı kaçırmazsınız.

📧 Şirket mailinizdeki notlar bölümünde unutmak istemediğiniz şeyleri not alabilirsiniz. Film isimleri, yemek tarifleri, vb şahsi notlarınızı alabileceğiniz ayrıca bir not kağıdı alanı bulunmaktadır.

📧 Şirket mailinizi e-fatura ve e-imza sisteminize kaydederek otomatik olarak bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Daha ileri mail özellikleri nedir?

Yukarıda sıraladığımız özelliklere ek mail hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Örneğin toplu mail gönderimi yapmak isterseniz desteğe hazırız.

💎 E-posta pazarlama hizmeti veriyoruz.

💎 Mailling tasarımı yapıyoruz.

💎 İnfografik tasarımı yapıyoruz.

Tüm bu güzel özellikler şirket mail paketlerimizde sizleri bekliyor. Sizde bu güne kadar şirket maili tanımladığımız firmalarımız gibi şirket maili istiyorum nasıl alırım diyorsanız bizi mutlaka 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayın. Hemen arayın hemen bilgi verelim, domaininiz yoksa hemen alıp aynı gün sizi mail sahibi yapalım.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (14 votes)