Kütahya Web Tasarım

Kütahya Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Kütahya ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı herşey dahil bir kampanyayla yapıyoruz. Herşey dahil kampanyamızın kapsamında ki hizmetlerimizi aşağıda açıklıyorum.

Herşey Dahil Web Tasarım Kampanya İçerikleri

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı herşey dahil web tasarım kampanyasının içinde birlikte verilen hizmetler aşağıdaki gibidir. Web tasarımlarımız,

✔ Türkçe yönetim panellidir.
✔ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔ İlk yıl hosting dahildir.
✔ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.

✔ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.
✔ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım Çalışmamızda Verdiğimiz Ürünler

Kütahya ilimizde web tasarım çalışmamızda aynı fiyat kapsamında verdiğimiz ürünler şöyle,

-Yönetim panelli web sitesi,

-Sınırsız mail sunucusu

-Alan adı

-Hosting

-1 yıllık teknik destek hizmeti

Detaylar

Bu şıkları açalım ve daha net fikir sahibi olmanızı sağlayalım.

Yönetim panelli web sitesi ne demek, ucuz web sitesi formatında satılan web tasarımlarında web sitenize yeni içerik eklemek istediğiniz zaman ekleme yapamıyorsunuz. Bunu tasarım şirketinden sadece ucuz web sitesi istediğiniz için size söylemiyorlar. Çünkü siz ucuz web sitesi istiyorsunuz onlar ucuz web sitesi veriyor. Web tasarım yaptırırken dikkat etmemiz gereken konulardan bir tanesi yönetim panelidir.

Türkçe yönetim panelli web sitelerinde ne zaman isterseniz yeni yazı, yeni fotoğraf ekleyebilirsiniz. Sitenizin galeri bölümünü değiştirebilir yeni ürün ve hizmetlerinizden bahsedebilirsiniz. Değişen iletişim bilgilerinizi sitenizden değiştirebilirsiniz. İşte bunun gibi özellikler sitenin olmazsa olmazıdır. Bir çeşit online pazarlama yöntemidir. Hatta sitenizde ne kadar çok içerik paylaşırsanız o kadar çok arama motorlarında yayınlanırsınız. Tabiki özgün içeriklerden bahsediyorum.

Alan Adı ve Hosting

Alan adı ve hosting hizmetini açalım, alan adı sitemizin örneğin, www.innovaajans.com gibi uzantısıdır. Hosting ise bu uzantının dosyalarıyla birlikte barındığı yerdir. Yaptığımız web tasarım çalışmaları kapsamında herşey dahil hizmetimizde bu iki ürünün ilk yıl ücretini sizin yerinize biz ödüyoruz. Ucuz web tasarım aldatmacasında bu dahil değildir, anlaşmadan sonra sizden alan adı hosting ücreti talep ederler bugünün şartlarında minimum iki yüz elli lira civarındadır.

Sınırsız Mail Sunucusu

Web sitenizi yaptıktan sonra mail sunucusu veriyoruz. Dilediğiniz zaman yeni personellerinize yeni mail açabiliyorsunuz. Mail alma ve gönderme ve kota sınırı koymuyoruz.

Ayrıca sitemizin yönetim panelini nasıl kullanacağınıza dair bir yıl boyunca ne zaman isterseniz talep edebileceğiniz bir yönetim paneli eğitimi veriyoruz. Bu sayede sitenize yeni sayfa ekleme, sayfa çıkarma, fotoğraf ekleme çıkarma gibi işlemleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Bu ve benzeri tüm hizmetleri Kütahya Web Tasarım çalışmamız kapsamında tüm Kütahya esnafımıza sunmuş bulunmaktayız. Bizde sonradan sürpriz ücret talepleri, beklenmedik ödemeler yoktur. Biz en başından tüm web site bilgileri ve ürün bilgilerini işin en başında söyleyerek kusursuz web tasarımları yapıyoruz.

Kütahya Web Tasarım hizmeti almak isteyen tüm ziyaretçilerimiz bize 0532 683 1343 nolu hattımızdan ulaşabilirler.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)