Lapseki Web Tasarım

Lapseki Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Çanakkale merkez ve ilçelerinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil olarak yapılıyor. Bunun anlamı şudur; Firmanızın ihtiyacı olan alan adı yani www.firmaadiniz.com, hosting alanı, info@, muhasebe@ gibi kurumsal mail adresleri, Türkçe yönetim panelli web sitesi tasarımı ile birlikte tüm ihtiyaçlarınız tek pakette karşılanıyor. İşletmenizin ihtiyacı olan herşey tek bir pakette sunulur. Anlaşmanın sonrasında sürpriz ücretler çıkarılmaz.

Lapseki Web Tasarım Çalışmalarımız,

Çanakkale ilimiz tarihi, turizmi, doğal güzellikleriyle olağan üstü güzel bir şehrimiz. Tarihimizde önemli bir yeri olan şehrimiz turizm açısından oldukça önemli şehirlerimizden biri. Ülkemizde en çok tarih turizminin yapıldığı şehirlerden biri. Aziz Çanakkale şehitlerimiz yıl boyunca yüzlerce insan tarafından ziyaret ediliyor. Çanakkale ilimizin doğal güzellikleri, koyları, adaları, deniz manzarası da sıkça ziyaretçi çeken özelliklerinden biri. Çanakkale ilimiz tarım ürünleri ve süt ürünleriyle de oldukça meşhur. Bu kadar güzel, bu kadar verimli bir şehir olması elbette ticareti hareketli kılıyor. Çanakkale ilimizde bir çok esnafımız ticaret yapıyor. Ticaret yapan esnafımızın çoğunun web sitesi ve internet reklamı bulunmuyor.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak Çanakkale esnafımızı internete taşıyoruz. İnternet ortamındaki hedef kitle ile buluşturarak daha fazla tanınmalarını sağlıyoruz. Günümüz şartlarında bir web sitesi sahibi olmak büyük önem arz ediyor. Bir çoğumuzun satın alma işlemlerini internetten yaptığını, bir konu ile ilgili araştırma yapmak istediği zaman interneti kullandığını artık hepimiz görüyoruz. Bu sebeple internet üzerinden gelecek hedef kitle çok önemli. Web siteleri bizler için büyük önem arz ediyor. Bizim için gece gündüz çalışan bir pazarlamacı gibi sitemize ziyaretçileri getiriyor. Bu ziyaretçilerden bazıları bizim müşterimiz oluyor. Bu da bizim için yeni kazançlar elde etmek demektir. Aşağıda yaptığımız web sitelerimiz özelliklerinden ve paket içeriğinden bahsetmek istiyorum. Liste halinde ve açıklamalı olarak okuyabilirsiniz.

Web Tasarım Özelliklerimiz ve Paketimizin İçeriği

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web Tasarım firması arıyorsanız eğer İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Çanakkale Lapseki web tasarım, eticaret sitesi, internet reklamları, seo çalışması, grafik tasarım çalışması, sosyal medya reklamları konusunda hizmet veriyoruz.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Lapseki ilçesinde web tasarım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Çanakkale html5 tasarım, seo ve mobil uyumlu tasarım, e-ticaret tasarım hizmeti veriyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post