Lisanslı Web Tasarım

Lisanslı Web Tasarım, Lisanslı Web Tasarım Nedir ? Lisanslı Web Tasarım Nasıl Yapılır ? Lisanslı Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar ? Lisanslı Web Tasarımın Avantajları Nelerdir ? Lisanslı Web Tasarım Yapan Web Tasarım Firmaları, Lisanslı Web Tasarım Web Ajansları, Lisanslı Web Tasarım Şirketleri, Lisanslı Web Tasarım Firması, Lisanslı Web Tasarım yaptırmak istiyorum gibi sorgular yazarak internet sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. 

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Lisanslı web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız html kodlama ve php yazılım ise eğer w3c standartlarında yaparak İnnova Web Ajansı logosuyla hizmetinize sunuyoruz. Tasarladığımız web sitesi wordpress, joomla, opencart gibi hazır tasarımlar üzerine yapılan kodlama ve grafik çalışmalarıyla ortaya çıkıyorsa eğer size sunduğumuz bu web tasarımın lisansını alarak orjinal ve lisanslı bir tasarım haline getiriyoruz ki tasarımınız ömür boyu problemsiz bir şekilde çalışıyor. İnnova Web Tasarım Ajansı web tasarım çalışmalarının her aşamasında müşterisini düşünür ve kullanışlılığa önem verir.

Lisanslı Web Tasarım

Lisanslı Web Tasarım

Lisanslı Web Tasarım,

Bir tasarım lisanssız ise eğer bir süre sonra yönetim panelinin bazı ayarlarının kullanımı kapanır, bir yıllık kullanım sonunda site açılmayabilir. Görseller ve kod alt yapısı bir başka kişi tarafından hazırlanmış ve kopyalanmış içerik size satılmışsa başkası tarafından telif hakkı itirazına maruz kalabilir. Bir süre sonra web siteniz kullanamaz hale gelir.

Hangi tasarımlarda web tasarım lisansı gözetilmeli?

Web tasarımı satın alırken wordpress, joomla, opencart, magento gibi uluslararası hazır alt yapılar kullanılabilir. Web tasarımcımız bunlardan herhangi birini kullanıyor olabilir. Bu sistemler açık kaynak kodlu ve sürekli geliştirilebilir olması sebebiyle web tasarımcılar tarafından tercih edilmektedir. Tercih sebeplerinden biride farklı temalar kullanılabiliyor olması elbette.

Bu hazır alt yapı sistemlerini kullanmanın web tasarımcınız güvenlik kurallarını iyi biliyorsa hiçbir zararı yok. Web tasarımcınızın telif hakları konusunu da iyi biliyor olması gerekmektedir. Hazır tema alt yapıları kullanmaya başladıktan birkaç yıl sonra lisanslı sürüm, yani pro sürüm satın almaya sizi zorlayacak eğer satın alma işlemi gerçekleştirmezseniz eğer temanın bazı bölümlerini kullanıma kapatarak kendi reklamını yayınlamaya başlayacaktır. Bu durum firmanın web sitesi için hoş bir durum değil. Firma sahipleri kendi ürün ve hizmetlerini paylaşmak ve sergilemek isterken sitenin altında yanı başında firmanın faaliyetleriyle bağlantısı olmayan bilgilerin görünmesi çok saçma olacaktır. Bu durum firma imajını zedelerken belkide eski web tasarımcımızı telefonun diğer ucunda bulamayacağız bile. Bu tip problemlere sebep olmaması için hazır temaların lisanslı ve tarayıcıların güncel haline ücretsiz yükseltilebiliyor olması gerekmektedir.

Lisanslı Web Tasarım

Lisanslı Web Tasarım

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı,

Web tasarım ve reklam sektöründe hizmet vermeye başladığı günden bu yana her daim telif haklarını ve lisans kurallarını gözetmiştir. Telif hakları kod alt yapısından yazı içeriklerine,  yazı içeriklerinden fotoğraflara kadar geniş bir alana sahiptir. Web tasarımın parçasını oluşturan her elemanın özgün olmasına dikkat ediyoruz. İşletme sahiplerinin zaman içinde yeniden web tasarım maliyetlerine girişmek yerine farklı bir reklam alanına yatırım yapmasını yeğliyoruz. İşletmelerin kuruluş gününden jenerik marka dönüşümüne kadar her adımda çalışmalarımız bulunmaktadır ve devam etmektedir.

İnnova Web Tasarım Ajansı tarafından tasarlanan web tasarımlarımız arama motorları ve tarayıcılar güncellendikçe otomatik olarak güncellenir. Kopya görsel ve kopya kod alt yapısı kullanılmaz tasarımlar tamamen bilgisayar mühendislerimiz tarafından özel olarak yazılır ve firmanızın alan adına entegre edilir. Hiçbir zaman web tasarımınız teknolojinin gerisinde kalmaz, lisanslı tasarımlarımızda aynı şekilde tarayıcılar ve arama motorları güncellendikçe lisanslı olması sayesinde güncellenir ve ömürlük kullanım sağlarlar.

Web Tasarımlarımız mobil uyumlu, seo uyumlu, lisasnslı orjinal, ssl sertifikalı, Türkçe yönetim panelli, canlı destek sistemli, alan adı hosting bedelinin ilk yıl ücretleri tarafımızdan tasarlanarak sunulur. Lisanslı web tasarımınız sizlere teslim edildikten sonra  1 yıl boyunca devam eden teknik destek hizmetimiz vardır.

İnnova Web Tasarım Ajansı‘na ait tüm tasarımlar, tasarım elemanları, lisanslı veya orjinaldir, ömürlük kullanırsınız asla sizin ve personellerinizin başını ağrıtmaz. Daha güçlü, daha kalkınmış, daha tanınmış, daha kazançlı işletmeler için hizmetinizdeyiz… Hepinizi Lisanslı Web Tasarım yaptınmaya İnnova Web Tasarım Ajansı’na bekliyoruz.

Çalışma saatlerimiz 9-19 arası telefonla destek, 19-9 arası mail desteği şeklindedir. Hemen lisanslı web tasarım yaptırmak için 0532 683 13 43 nolu hattı arayıp [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)