web tasarım blog

Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım

Manisa web tasarım, grafik tasarım, logo tasarım, alan adı tahsisi, hosting paketi satışı konusunda İnnova Web Tasarım Firması olarak 2012 yılından beri hizmet veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız orjinal ve lisanslı olarak yapılır. Güncel teknolojileri takip ederek özgün tasarımlar yapıyoruz.

Web sitelerimiz mobil uyumludur. Reklam çalışması yaptığınızda arama motorları tarafından desteklenen bir alt yapıya sahiptir, SEO uyumludur. Web sitesi tasarımını yaparken site güvenliği sağlayan SSL sertifikasını da tanımlarız. Web sitesi tasarımına başlamadan önce alan adı ve hosting paketini sizin için alırız. Kurumsal mail adreslerini şirket çalışanlarınız adına oluşturur bilgisayarlarınıza kurulumu yaparız. Tüm bunları yüz yüze ve uzaktan çalışmalarımızla üç iş günü içinde tamamlar kullanımınıza sunarız. Web sitesi tasarımını yaptıktan sonra yayına vermeden önce size gösterir yayın onayı alırız. Onayınızı aldıktan sonra yayınlarız, web sitesinin yönetim panelini nasıl kullanacağınız konusunda teknik destek hizmeti veririz.

Web sitesi tasarımları şirketlerin olmazsa olmazıdır. Web sitesi günümüzün lüksü değil ihtiyacıdır. Sanayisi gelişmiş tüm ülkelerde firmaların web siteleri, e-ticaret siteleri vardır. Ülkemiz esnafının gelişmesi, yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinde profesyonelliğini ön plana çıkarması için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Manisalı şirketlerimizi de web sitesi sahibi olmaya davet ediyoruz. Hemen web sitesi sahibi olmak için bizi 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayabilirsiniz.

Manisa web tasarım
Manisa web tasarım

Manisa web tasarım

Bu güne kadar Manisa’da web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi, internet reklamları, SEO çalışması konusunda bir çok çalışma yaptık. Manisa esnafımıza profesyonel olarak hizmet verdik. Günümüzün gelişen teknolojileri ışığında, firma taleplerine uygun çalışmaları hesaplı fiyatlarla gerçekleştirdik. Yüksek bir müşteri geri dönüşü sağlayarak daha fazla para kazanmanıza katkıda bulunduk. Siz değerli ziyaretçilerimizin de bu konuda ihtiyaçlarını karşılamak daha fazla hedef kitleye ulaştırmak isteriz.

Manisa ilimiz tarımı, sanayisi, turizmi, kültürü, dünyaca meşhur lezzetleri ile çok önemli bir şehir. Şehirde yüzlerce firma ürün ve hizmet satışı yapıyor. Günümüzün rekabet koşullarında daha fazla kazanmaya, ayakta kalmaya ve daha fazla hedef kitleye ulaşmaya çalışıyor. Daha az çaba ile daha fazla gelir elde etmek için internetten gelecek olan müşteri kitlesine sırtınızı dönemezsiniz. Günümüz teknolojilerinden faydalanarak daha az emek ile daha fazla müşteriye ulaşmak zorundasınız. Gelişmiş ülkelerde web tasarım yaptırmak lüks değil zorunlu bir ihtiyaç olarak görülür. İşimizi kurarken bir vergi levhası, bir ofis ne kadar gerekliyse web tasarım yaptırmak da o kadar gerekli aslında. Manisa ilimiz esnafına profesyonel web tasarım çalışmalarımızla destek vermeye ve daha fazla kazandırmaya hazırız.

Manisa ilimiz

Manisa ilimiz tarihin eski devirlerinden beri insanlığa mekan olmuş bir şehir. Manisa’da tarım, gıda, turizm sektörü oldukça gelişmiş durumda. Şehir dünyaca bilinen bir üne sahip. Manisa şanlı tarihimizde şehzadeler şehri olarak bilinir. Manisa mesir macunu, mesir çayı dünyaca ünlüdür. Tarihi mekanları, şifalı macunu, üzümü, inciri, peri bacaları, maden suyu, termalleri, yöresel yemekleriyle tam bir cennet gidip görenler için. Manisa ilimiz gelişen sanayisi, artan nüfusu ile her geçen gün daha fazla büyüyor.

Büyüyen şehrin ihtiyaçları daha fazla işletme kurulmasını sağlıyor. Gıda sektöründe, emlak ve inşaat sektöründe, turizm sektöründe, giyim sektöründe her geçen gün firma sayısı nüfusa oranla artıyor. Daha fazla hizmet vermek, daha fazla ürün satmak isteyen şirketler birbirleriyle yarışıyor. Günümüzün rekabet koşullarında profesyonel olan, kaliteli ürün – hizmet sunan, firmasının tanıtımını yapan her zaman kazanıyor. Firmanızın tanıtımı yerelde olduğu kadar internet üzerinden de önemli hale geliyor. İnternet ortamında siz yorulmadan size müşteri getiren profesyonel web tasarım ve reklam çalışmaları için İnnova Web Tasarım Firması olarak hizmetinizdeyiz. Web tasarım çalışmalarımız hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

Manisa web tasarım

Web tasarım çalışmalarımız

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web tasarımı, kurumsal mail adresi, firmanızın alan adı (www.ornekfirmaadi.com gibi), hosting paketi, SSL sertfikası, mail kurulum teknik desteği, Türkçe yönetim paneli kullanım desteği ile birlikte paket halinde çalışmanızı yapıyoruz. Sürpriz ücret talep etmeden tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Etiketler: manisa web tasarım, manisa web site tasarım, manisa profesyonel web sitesi, manisa web tasarımcılar, manisa web tasarımcılar, manisa web site tasarımcısı, manisa web tasarımcı, manisa web site tasarımcı, manisa web tasarım fiyatları, manisa web tasarım fiyatları, manisa web tasarım şirketleri, manisa web tasarım şirketi,manisa web tasarımcı telefonları,

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …