Manyas Web Tasarım

Manyas Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Balıkesir ilimizin Manyas ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Kuş cenneti ile adını dünyaya duyuran bu güzel ilçemizde web tasarım çalışmaları yapıyoruz. İlçemizde bir çok işletme faaliyet gösteriyor. İşletmelerimizin iş yerlerini internete taşıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla firmalara kendiliğinden gelen müşteriler kazandırıyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil olarak yapılmaktadır. Her şey dahil, seo uyumlu, mobil uyumlu ve profesyonel web tasarımlardır. Firmalarımızın kendi tarzına uygun özgün tasarımlar yapıyoruz. Her firmanın, her firma sahibinin beğenisi farklıdır. Sizin beğenileriniz doğrultusunda web sitesi yapıyoruz. Web tasarım çalışmalarımızı yaptıktan sonra firma yetkilisine göstererek onayını alıyoruz. Onayını aldıktan sonra yayına veriyoruz.

Manyas Web Tasarım Çalışmalarımız,

Manyas ilçesi meşhur kuş cenneti tabiat parkı ile turizm alanında gelişmiş bir ilçemizdir. İlçede restoranlar, oteller, ulaşım firmaları aktif olarak hizmet verir. İnsan ihtiyacından doğan bir çok işletme Manyas ilçemizde faaliyet gösterir. Manyas esnafımızın iş yerini internete taşıyarak internet ortamındaki potansiyel müşterisi ile buluşturuyoruz. Web tasarımları internetteki ofisinizdir. İnternet siteniz varsa internette varsınız demektir. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel web tasarımları yaparak internette var olmanızı sağlıyoruz.

manyas-web-tasarim

manyas-web-tasarim

Hızlı açılan tasarımlar, geniş bant hosting alanı, geniş trafik alanı, kurumsal mail hesapları, alan adı, teknik destek hizmeti ile birlikte hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olan her şey bizde bulunuyor. Web tasarım paketimizin özelliklerini aşağıda sizlere detaylı olarak aktardık, okuyup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)