Mardin Web Tasarım

Mardin web tasarım, grafik tasarım, profesyonel tasarım hizmetleri İnnova Web Tasarım’da. İnnova Web Tasarım olarak bizler profesyonel web site tasarımları yapıyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil olarak yapılıyor. Kusursuz web tasarımlarımızla iş yerinizi internet ortamına taşıyoruz. İnternette bir ofisiniz oluyor. Potansiyel müşterilerinize daha iyi bir izlenim verdiğiniz gibi aynı zamanda mevcut müşterilerinize de kurumsallığınızı ispatlamış oluyorsunuz.

İster lokal olarak çalışın ister ülke geneline hizmet verin, web site tasarım günümüzde olmazsa olmazınız. Web site tasarımı ile ürün ve hizmetlerinizi detaylı olarak gösterebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili talep alabilirsiniz. İnsan kaynağına ihtiyacınız var ise iş başvuruları alabilirsiniz. Harita üzerindeki konumunuzu gösterebilir, iletişim bilgileriniz paylaşabilirsiniz. Sık sık yeni içerikler ekleyerek web sitenizin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Web site tasarımlarımız yönetim panelli olduğu için dilediğiniz zaman yeni içerikler ekleyebiliyorsunuz.

Mardin web tasarım

Mardin web tasarım

Mardin web tasarım çalışmalarımız,

Mardin web tasarım çalışmalarımız 2012 yılından beri profesyonel olarak yapılıyor. Mardin ilimiz tarihi, turizmi, farklı kültürleriyle medeniyetler şehri. Şehrin giderek artan nüfusu, şehre yurt içinden ve yurt dışından gelen turizmi işletme faaliyetlerini hareketlendiriyor. Şehirde bir çok firma faaliyet gösteriyor. Bu faaliyetler rekabeti ortaya çıkarıyor. Bu rekabet koşullarında öne çıkmak işletmelerin büyümesini ve daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlıyor.

Daha fazla müşteri, daha fazla hedef kitle demek daha fazla kazanmak anlamına geliyor. Daha fazla kazanmanız için gerekli tüm stratejileri biz sunuyoruz. İnternet reklamları, web tasarım, SEO çalışması, e-ticaret sitesi gibi profesyonel çalışmalar sayesinde işletmenizi büyütüyor, ürün ve hizmetlerinizi kolayca satmanızı sağlıyoruz. Her geçen gün büyüyen işletmelerin arkasındayız yıllardır. Sizin işletmenizin de büyümesi, Mardin lokasyonunda daha fazla kazanması için gereken tüm çalışmaları yapıyoruz. Her şey dahil stratejisi ile yaptığımız çalışmalarımız sayesinde sürpriz ücret ödemeden web sitesi sahibi oluyorsunuz.

Web tasarım özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim panellidir kolay kullanım sağlar,
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği,
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil Uyumludur.
-Seo Uyumludur.
-HTML5’tir W3C Uluslararası Standartlarına Uygundur.
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder.
-Canlı Destek Sistemi (Web Site Chat) Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen Ara Butonu (Call Now) özelliği vardır. Bu sayede mobildeki müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Kurumsal mail hesabı ücretsizdir.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabilir

-Sipariş formu özelliği vardır

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.
– Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post