Merkezefendi Web Tasarım

Merkezefendi Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Denizli ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil bir paketle sunulur. Paketimizin içeriğinde Türkçe yönetim panelli, mobil versiyonlu web sitesi tasarımı, kurumsal e-mail hesapları, bir yıllık domain, bir yıllık hosting paketi bulunur. Paketimizin içeriği verdiğimiz fiyat teklifine dahildir. İşleme başladıktan sonra sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız. Şirketinizin ihtiyacı olan logo tasarımı, web tasarımı tam paket halinde sunulur ve her işlem için gerekli ücret detaylı bir şekilde açıklanır. Yazımızın bu kısmından sonrasını okumak yerine bizi aramak isterseniz müşteri yetkilisi arkadaşımıza bu numaradan ulaşabilirsiniz. Telefon: 0532 683 1343, teşekkür ederiz.

Merkezefendi Web Tasarım Çalışmalarımız,

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler firmalarımızın ihtiyacı olan kurumsallaştırma çalışmalarının tamamını yapıyoruz. Bir firmanın broşür, katalog, kartvizit kadar önemli ihtiyacı da web sitesi tasarımıdır. Web tasarım çalışmalarını önemli kılan nokta internet üzerindeki hedef kitledir. Kartvizitimizi yüz yüze görüşme şansı bulduğumuz kişilere veririz. Lokal bir hedef kitledir ve daha dardır. Halbuki internet ortamında bizim tanımadığımız, bizim ürün veya hizmetimize ihtiyacı olduğunu bilmediğimiz kişiler bize gelir. Bizi aramadan önce Google arama motorunda bizim sitemizi bulur, sitemizi ziyaret eder ve gördüğü görseller, okuduğu yazılar ile bizim hakkımızda bir ön bilgiye sahip olur. Olumlu bir düşünce oluştuğunda bizi arar.

Bizim potansiyel müşterimize dönüşen ziyaretçimiz artık bizim sayemizde bize para öder yada ödemez o kısmı tamamen sizin kişisel yeteneğinizle alakalıdır. İşte bu aşamaya kadar bizi getiren bazen hiç önemsemediğimiz web siteleridir. Web sitesi internet üzerinde bizim için çalışan bir pazarlamacı gibidir. Kendiliğinden gelen potansiyel müşterileri bize ulaştırır.

Bir işletme olarak kurumsallığınızı göstermek istiyorsanız mutlaka bir web sitesi sahibi olmalısınız. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler uzun yıllardır firmalara hizmet veriyoruz. Beni bilen zaten bilir, bana gelen müşteri yeterli diyen firmalar bugün internet ortamında işletmesine satın alabileceği herşeyi satın almış durumda. Çünkü hiçbir kar bizim için devamlı çalışan ama ücret istemeyen bir personel kadar değerli değildir. İşte bu personel web sitesi ve internet reklamlarıdır. Biz sizden web sitesi yaparken tek sefere mahsus ücretler istiyoruz. SEO çalışması yaparken yine aynı şekilde sizler için uzun süre çalışıp tek sefere mahsus ücretler istiyoruz. Bu ücretlerin kat ve kat karşılığını internet üzerindeki potansiyel müşterilerinizden karşılıyorsunuz.

Şık, kullanışlı, sade ve hedef kitlenizin ihtiyacı olan özet bilgilerle harika web siteleri yapıyoruz. Web tasarım örneklerimiz ve fiyat teklifi için yazının sonundaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin İçeriği ve Özellikleri,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Merkezefendi Web Tasarım Web Tasarım firması arıyorsanız eğer İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Denizli Merkez’de her şey dahil web tasarım, her şey dahil e-ticaret sitesi, internet reklamları, seo çalışması, grafik tasarım çalışması, sosyal medya reklamları konusunda hizmet veriyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Çağrı merkezi numaramız 0850 480 55 80

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)