Mersin Web Tasarım

Mersin Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Mersin ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Mersin Merkez ve ilçelerinde yaptığmız profesyonel web tasarım çalışmaları ile işletmelerimizin internet ortamındaki ofisi diyebileceğimiz web tasarımları yapıyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak mobil uyumlu, SEO uyumlu, orjinal ve lisanslı web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Yaptığımız web siteleri sayesinde internet ortamında daha kolay ulaşılır oluyorsunuz. Web tasarımı ile birlikte alan adı, hosting, kurumsal e-mail hesapları da veriyoruz. Her şey dahil web tasarım paketimiz sayesinde web tasarımı yaptırdığınızda hepsine birlikte sahip olmuş oluyorsunuz. Anlaşma sonrasında alan adı alınacak yada hosting alınacak diyerek yeni ücret talep ederek sürpriz ücret ortaya çıkarmıyoruz. Gerekli olan tüm çalışmaları tek pakette sunarak işleminizi başlatıyoruz.

İnnova Web Tasarım 0532 683 1343

Mersin Web Tasarım Çalışmalarımız,

Mersin web tasarım çalışmalarımız Mersin esnafımızın ihtiyaçları doğrultusunda onların hayalindeki web tasarım çalışmasına uygun bir çalışma hazırlanıyor. Mersin ilimiz ikonik olan bir çok yemeğe sahip, Mersin’de restoran sahibi olan, turizm alanında hizmet veren esnafımızın hizmetindeyiz. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her sektörde hizmet veriyoruz.

Web tasarım çalışmalarımız günümüz teknolojilerine uygun olarak tasarlanıyor. Mobil versiyonda yeni bir çok özellik eklendi. Mobil versiyonda whatsapptan yazın, bizi hemen  arayın gibi yeni ikonlar ekleyerek müşterilerinizin yolda bile olsalar numaranızı not almak zorunda kalmadan kolayca sizinle iletişime geçmelerini sağlıyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak her zaman müşteri dostu yaklaşımlar sergiliyoruz. Müşterilerinize kolayca ulaşmanız bizim için çok önemli. Onların da size ulaşması elbette.

Her şey Dahil Web Tasarım Paketimizin Detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)