web tasarım blog

Muğla Web Tasarım

Muğla Web Tasarım

Muğla web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi konusunda İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler profesyonel hizmet veriyoruz. Web site tasarımına 2012 yılında başladığımızdan beri yüzlerce firmaya web site tasarımı yaptık. Bir çok Muğla firmasına hem web tasarım çalışması hemde internet reklam çalışması yaptık. Web tasarım çalışmalarımızı yönetim panelli olarak orjinal ve lisanslı olarak tasarladık. Web tasarımlarımız güncel teknolojiler ışığında tasarlanır. Web sitelerimiz mobil uyumludur. SEO uyumludur, internet reklamı yapıldığında hızla yayınlanmayı destekleyen bir alt yapısı vardır. HTML tasarımlarımız, PHP komutlarıyla şekillenir, orjinal grafik tasarımları yapılır. Ne kod alt yapımızda, ne grafik tasarımlarımızda ne de web sitesindeki tanıtım metinlerinde hazır içerik kullanmayız. Tamamen firmanıza özel, sizin hayalinize göre web sitesi tasarımı yaparız.

Hayalinizdeki web tasarım çalışması için lütfen bizi irtibat numaralarımızdan arayın. Muğla web tasarım konusunda en iyisi olduğumuzu, profesyonel olarak hizmet verdiğimizi, güler yüzlü yaklaşımla müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzu sizde görün. İşinizi internete taşıyan profesyonel web sitelerimiz sayesinde daha fazla kazanmaya sizde hazır olun. Bu güne kadar tek başına yola çıkmış işletmelerimizi profesyonel ekibi olan işletmelere dönüştürdük. Hem sahada hem ofiste koşturan firma yetkililerini ofisinde masa başında profesyonel ekibini takip eder hale getirdik. Sizde daha az çaba ile daha fazla kazanmak ve doğru stratejilerle tanışmak için bizi arayın.

Muğla web tasarım
Muğla web tasarım

Muğla ilimiz,

Muğla ilimiz ülkemizin cennetten bir köşesi. Muğla ilimiz sadece ülkemizde değil dünyada tanınan ve sevilen bir şehir. Şehrimizin doğal güzellikleri, tarihi, turizmi, denizi, müzeleri, tarımı, ormanları, koyları olağan üstü güzellikte. Şehrimizin doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri insanları kendine çekiyor. Yıl boyunca yüz binlerce ziyaretçi Muğla ilimize geliyor. Muğla ilimiz turizmi ile dünyaca tanınan bir şehir. Yüzlerce işletme şehir içi, yurt içi yurt dışı ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor. Oteller, taşımacılık şirketleri, turizm şirketleri, kafeler, restoranlar şehre gelen ziyaretçilere hizmet ediyor.

Şehrimiz yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra çalışmak için ve yaşamak için gelen yüzlerce yeni kişiye yuva oluyor. Artan bir nüfusa sahip. Artan nüfus artan ticareti, sanayiyi ortaya çıkarıyor. Her geçen gün şehrimizde firmalar arası rekabet artıyor. Artan rekabet koşullarında daha fazla kişiye hizmet vermek gerekiyor. Daha fazla kazancın da mümkün olduğu şehrimizde öne çıkmak için elbette reklam stratejileri çok önemli. Reklam çalışmalarının en başında internet reklamları geliyor günümüzde. Günümüzde web sitesi tasarımı ve internet reklamları olmazsa olmazlardan. İnternette reklam yaptırmak için bir web sitesi sahibi olmanız gerekiyor. Web site tasarımı internetteki ofisinizdir. Web tasarım çalışmalarımızı hassasiyetle ve ciddiyetle yapıyoruz. İşinizi en güzel şekilde ön plana çıkarıyoruz. Aşağıdaki bölümde çalışmalarımızla ilgili detayları bulabilirsiniz.

Muğla web tasarım

Muğla web tasarım konusunda İnnova Muğla web tasarım firması olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Web tasarımlarımız tamamen firmanızı en güzel şekilde internette göstermek için var. Web tasarım çalışmalarımız sayesinde işinizi, ürün ve hizmetlerinizi en güzel şekilde potansiyel müşterilerinize gösteriyoruz. Yönetim panelli web sitelerimizde bir çok özellik mevcut. Web sitesi tasarımı yaparken çok önemli kriterlere dikkat ediyoruz.

Web sitesi tasarımı yaparken ana sayfa, hakkımızda, kurumsal, hizmetlerimiz, ürünlerimiz, fotoğraflar, videolar, referanslarımız, online talep gönder, iletişim sayfası gibi sayfalar oluşturuyoruz. Sayfaların içeriklerini tamamin sizin firmanıza özel olarak hazırlıyoruz. Özgün tanıtım metinleri, özgün grafik tasarımlar, özgün slaytlar oluşturuyoruz. Ana sayfasındaki şıklığa özellikle dikkat ediyoruz. Bu güne kadar yüzlerce farklı sektörde firmaya web site tasarımı yaptık. Web sitelerimizi teslim ettikten sonra kurumsal mail adresleri açtık. Tüm ekibinize özel mail adreslerini cep telefonlarınıza ve masa üstü bilgisayarlarınıza kurduk. Web tasarımını yaptıktan sonra yönetim panelini nasıl kullanacağınız ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Türkçe yönetim panelli web sitelerimize ne zaman isterseniz yeni yazı ve yeni resim ekleyebiliyorsunuz. Aşağıda web tasarım çalışmalarımızla ilgili detaylı açıklamayı bulabilirsiniz.

Muğla web tasarım firması

Web tasarım çalışmalarımız,

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web tasarımı, kurumsal mail adresi, firmanızın alan adı (www.ornekfirmaadi.com gibi), hosting paketi, SSL sertfikası, mail kurulum teknik desteği, Türkçe yönetim paneli kullanım desteği ile birlikte paket halinde çalışmanızı yapıyoruz. Sürpriz ücret talep etmeden tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Etiketler: muğla web tasarım, muğla web site tasarım, muğla profesyonel web sitesi, muğla web tasarımcılar, muğla web tasarımcılar, muğla web site tasarımcısı, muğla web tasarımcı, muğla web site tasarımcı, muğla web tasarım fiyatları, muğla web tasarım fiyatları, muğla web tasarım şirketleri, muğla web tasarım şirketi, muğla web tasarımcı telefonları,

Rate this post

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …