Muratpaşa Web Tasarım

Muratpaşa Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Antalya Muratpaşa İlçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel web siteleridir. Türkçe yönetim panelli, orjinal ve lisanslı, mobil uyumlu ve SEO uyumlu çalışmalar yapıyoruz. Web sitelerimizle birlikte kurumsal e-mail adresi veriyoruz. Alan adı ve hosting ile birlikte tamamlıyoruz. Antalya ilimizdeki şirketleri web site tasarımlarımızla internet ortamına taşıyoruz. Günümüz teknolojilerinde en az bir web sitesi sahibi olmanız gerekiyor. Bu gerekliliği sizin için profesyonel olarak yerine getiriyoruz. İşinizi internete taşıyın sizde kazanın.

Muratpaşa Web Tasarım Çalışmaları,

Atatürk’ün ‘dünyada Antalya’da daha güzel bir şehir yoktur’ cümlesini Muratpaşa ilçemiz içinde geçerli olabilir. Gerçekten çok güzel bir ilçe. Antalya’nın güzellikleri, Antalya’yı görmek isteyenleri her yaz kendine çekiyor. Yurt içi yurt dışı yüzlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Bu ev sahipliği onlarca ihtiyacı doğuruyor. İnsan ihtiyaçlarından doğan işletmecilik önem kazanıyor. İşletmelerimiz yoğun bir rekabet içinde daha fazla kazanç elde etme çabası taşıyor. Daha fazla kazanç elde etmenin yolu reklam çalışmalarından geçiyor. Web site tasarımı da bir nevi reklamdır. Reklam yapma amacınız olmasa bile bir web sitesi sahibi olmak zorundasınız. Günümüzün rekabet koşulları ve teknolojisi bunu gerektiriyor.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Web tasarımlarımız yönetim panelli, orjinal ve lisanslıdır. Mobil uyumlu ve SEO uyumludur. Web tasarımlarımızla birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal e-mail hesabı da tanımlıyoruz. Aşağıda her şey dahil web tasarım paketimizin detaylarını bulabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Rate this post