web tasarım blog

Öğrenci Yurtlarına Reklam Yapan Ajanslar

Öğrenci Yurtlarına Reklam Yapan Ajanslar

Öğrenci Yurtlarına Reklam Yapan Ajanslar, Öğrenci Yurdum var, Öğrenci Yurtlarına Reklam Yapan Reklamcılar, Öğrenci Yurdu Reklamları, Öğrenci Yurdu Reklamı Yapanlar, Öğrenci Yurtlarının Tercih Ettiği Reklamcılar, Öğrenci yurtlarına reklam yapanlar gibi sorguları yazarak web sitemize ulaşan siz değerli ziyaretçimiz, web sitemize hoşgeldiniz.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler öğrenci yurtlarına, apartlara, pansiyonlara otellere ve konaklama merkezlerine reklam hizmetleri veriyoruz.

ogrenci-yurtlarina-reklam-yapan-ajanslar
Öğrenci Yurtlarına Reklam Yapan Ajanslar

Genç Nüfusumuz Sayesinde Öğrenci Ülkesiyiz

Ülkemizde genç nüfusun yoğun olması, her yıl üniversite düzeyinde eğitimin artması, nüfus yoğunluğunun artması sebebiyle tüm illerimizde üniversite ve öğrenci yurdu sayısı artmıştır. Öğrenci yurtlarının sayısının artması sebebiyle öğrenci yurtları arasındaki rekabet artmıştır.

Öğrenci yurtları genç nüfusa hitap etmesi sebebiyle internet üzerinden gelen hedef kitle oranı yüksektir. Üniversite öğrencisi kazandığı üniversite açıklanınca kazandığı bölümün kampüsüne en yakın öğrenci yurdu yada öğrenci apartını aramakta ve bu arayışı internet üzerinden gerçekleştirmektedir.

Bir ilde üniversite yakınlarında bulunan tüm öğrenci yurtlarını seçtikten sonra fiyat karşılaştırması, verilen hizmetlerin karşılaştırılması, öğrenci yurdunun üniversiteye yakınlık mesafesi, öğrenci yurdu hakkında daha önceden yapılan şikayetler var mı yok mu gibi öğrenci bir çok karşılaştırma yapar. Bu karşılaştırmaların neticesinde kendine yakın bulduğu öğrenci yurdunun web sitesini tekrar tekrar inceler, reklamlarda aktarılan özellikleri, reklamlarda kullanılan metinleri, sunulan hizmetleri inceledikten sonra öğrenci yurduna rezervasyon yaptırmak ve tanımak için arar.

Öğrencilerimizin bu günlerde yaptığı bu sorgulamaların internet ortamındaki muhatabı olabilmeniz için siz değerli öğrenci yurdu sahiplerine her türlü reklam hizmetini veriyoruz.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler öğrenci yurtlarımıza ve öğrenci apartlarımıza, seo çalışması, internet reklamları, google reklamları, web site tasarımı, reklam ajansı danışmanlığı, video reklamları, yurt tanıtım videoları, 360 derece sanal tur, panoramik çekimler, yol tarifi, google harita kaydı, öğrenci yurt adreslerinin navigasyonlara kaydedilmesi, öğrenci yurtlarına özel el broşürü düzenlenmesi konusunda hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında fiyatlarımız oldukça makul, çalışmalarımız profesyoneldir. Uzun yıllardır sektörde kazandığımız deneyimler sayesinde öğrenci yurtlarımızın öğrencilere ulaşabilmesi noktasında başarılı çalışmalar yapıyoruz.

ogrenci-yurtlarina-reklam-yapan-ajanslar
Öğrenci Yurtlarına Reklam Yapan Ajanslar

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Öğrenci Yurtlarının Hizmetinde…

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler öğrenci yurtlarına, web tasarım, internet reklamları, seo çalışması, android uygulamalar, logo tasarımı, insert tasarımı, katalog ve broşür çalışmaları, seo çalışması, internet reklamları, google reklamları, web site tasarımı, reklam ajansı danışmanlığı, video reklamları, yurt tanıtım videoları, 360 derece sanal tur, panoramik çekimler, yol tarifi, google harita kaydı, öğrenci yurt adreslerinin navigasyonlara kaydedilmesi konusunda hizmet veriyoruz. konusunda hizmet veriyoruz.

Web Tasarımlarımız herşey dahil kampanyayla satışa sunulmuştur. Kampanya detaylarımız aşağıdaki gibidir.

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,
-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Tüm Türkiye’de kampüslerin çevresinde ve şehir merkezlerinde bulunan öğrenci yurdu, öğrenci apartı, kafe, restoran gibi öğrencilere hizmet eden kurum kuruluşların reklam konusunda hizmetindeyiz.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler öğrenci yurtlarımıza ve öğrenci apartlarımıza, seo çalışması, internet reklamları, google reklamları, web site tasarımı, reklam ajansı danışmanlığı, video reklamları, yurt tanıtım videoları, 360 derece sanal tur, panoramik çekimler, yol tarifi, google harita kaydı, öğrenci yurt adreslerinin navigasyonlara kaydedilmesi konusunda hizmet veriyoruz.

Hemen Aramak İçin Tıklayınız.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …