Patnos Web Tasarım

Patnos web tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel web tasarımı yapıyoruz. Uzun yıllardır bütçenize uygun tasarımları, hayalinize uygun olarak yapıyoruz. Özgün web tasarımı yapıyoruz.  Web tasarım, e-ticaret sitesi, internet reklamları, sosyal medya çalışmaları konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Patnos ilçesinde web tasarımı yaptırmak isteyen herkesin hizmetindeyiz. Tek bir fiyatla ihtiyacınız olan tüm paket sizlerle.

Günümüzde ev hanımlarından, küçük esnaflara, serbest meslek erbabından büyük işletmelere kadar herkesin web sitesi tasarımına ihtiyacı olabiliyor. Günümüzde ev hanımları evden kozmetik ürünleri satışı, takı satışı, el emeği olan ürünlerin satışını yapıyorlar. Zaman içinde kendilerini tanıtacak ya da ürünlerini satacak bir siteye ihtiyaç duyuyorlar. İster evden çalışın isterseniz anonim şirketi olun hepinizin web sitesine ihtiyacı var ve hepimiz için web sitelerinin avantajı var. Web tasarımı sahibi olan ayrıcalıklı kişilere sizde katılmak isterseniz tek bir telefonunuz yeterli.

Patnos Web Tasarım

Patnos Web Tasarım

Patnos Web Tasarım

Patnos web tasarım denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biridir İnnova Web Tasarım Ajansı. Güçlü teknik ekibimiz, devamlı kendini geliştiren grafiker ekibimizle hayalinizdeki tasarımı inşaa ediyoruz. Her geçen gün daha iyi daha güçlü, daha başarılı çalışmalar yapıyoruz. Günümüzün web tasarım teknolojilerine uygun tasarımı sizler için yapıyoruz.

Patnos ilçemiz günümüzde büyüyen, güçlü ve gelişen bir ilçe. İl olmaya aday ilçelerden bir tanesi olan Ağrı Patnos ilçemiz bir çok firmaya ev sahipliği yapıyor. İşletmelerin günümüzde en çok web tasarım çalışmalarına ihtiyacı var. Web site tasarımı ile iş yerinizi internet ortamına taşıyoruz. Tanıdığınız tanımadığınız bir çok kişi web sitenizi görüp ziyaret ediyor. Sizi arayıp bilgi alıyor ve bir şekilde müşteriniz oluyor. Web siteleri sadece müşteri kazanmak konusunda değil adınızın duyulması konusunda da işe yarıyor. Web siteleri bir firmanın internetten görünümüdür. İnternet ortamında bir web siteniz yok ise internet ortamında firmanız yok gibidir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post