Pendik Web Tasarım

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Pendik Web Tasarım, eticaret sitesi, kurumsal çalışmalar, logo ve grafik tasarımı konusunda hizmet vermektedir. Pendik Web Tasarım çalışmalarımız kapsamında herşey dahil web siteleri kurumsal web tasarım fiyatına veriyoruz. Herşey dahil web tasarım kampanyamız kapsamında yapacağımız web sitesine ilave olarak alan adı, hosting, yönetim panel eğitimi, mail sunucusu hizmetini de dahil ediyoruz. Herşey dahil web tasarım kampanyamızın detaylarını ve işleyişimizi aşağıda açıklıyorum.

Herşey Dahil Web Tasarım Kampanyası Detayları

✔ Türkçe yönetim panellidir.
✔ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔ İlk yıl hosting dahildir.
✔ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)

Tasarımlarımız,

✔ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.
✔ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Bu bilgiler ışığında herşey dahil web sitelerimizi orjinal ve lisanslı olarak tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı kullanırken istediğiniz zaman yeni sayfa, yeni yazı, yeni resim ekleyebilirsiniz. Bu size web sitenizi güncel tutma imkanı veriyor. Dolayısıyla zaman içinde tekrar tekrar web sitesi yaptırma ihtiyacı duymayacak web sitenizden sıkılmayacaksınız.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı herşey dahil web tasarım çalışmalarımız Pendik ilçemizdeki esnafımıza sunulmuştur. Kampanya kapsamındaki hesaplı fiyatlarımızla sitenize sahip olabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanımız vardır. Peşin ödeme yapan firmalarımız yarısını iş öncesi yarısını iş sonrası yapabilirler. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı tasarımınızı yayınlamadan önce beğeninize sunar ve düzenlemeleri sizinle birlikte yaparak içinize sinen web siteleri yapar.

Pendik Web Tasarım hizmeti almak için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linklerden de bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

 

5/5 - (6 votes)