web tasarım blog

Posof Web Tasarım

Posof Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Ardahan ilimizin Posof web tasarım hizmetleri, eticaret sitesi tasarımı, internet reklamları konusunda hizmet veriyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı profesyonel web tasarım hizmetleriyle, yüksek sayıda hedef kitlelere ulaştıran internet reklamlarıyla Posof esnafımızın gücüne güç katmayı hedefliyor.

Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz. Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Posof Web Tasarım
Posof Web Tasarım

Ardahan Posof İlçemiz,

Adını Posof çayından alan Posof ilçemiz geçimini gümüş işleme, bakır işleme, halıcılık, el sanatları, tarım ve hayvancılık ile sağlamaktadır. Geçmiş yıllarda şehir dışına göç veren ilçemizin nüfusu azalmıştır, son dönemde daha fazla nüfusa sahip ve daha hareketlidir. Türkgözü sınır kapısı bu ilçemizdedir.

Posof ilçemizin el sanatlarının, el yapımı bıçaklarının, el dokuması halı ve el işlemesi gümüşlerin tüm dünyaya tanıtılması için önemli bir rol üstlenmek ve ilçemizin gelir kaynaklarını artırmak istiyoruz. İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı olarak tüm Posof ilçemizin taleplerini bekliyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak web tasarımla birlikte aşağıdaki hizmetleri veriyoruz,

-Eticaret sitesi

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Web Tasarım Özelliklerimiz Aşağıdaki Gibidir,

-Türkçe yönetim panelli
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Geniş hosting alanı vardır.
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …