web tasarım blog

Pozantı Web Tasarım

Pozantı Web Tasarım

Pozantı Web Tasarım, Adana Pozantı web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Türkçe yönetim panelli web sitesiyle birlikte kurumsal mail adresleri, teknik destek hizmeti, site güvenlik sistemi, mobilde whatsapp desteği ile birlikte tasarımınızı kullanışlı bir şekilde yapıyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Türkçe yönetim panelli, orjinal ve lisanslı, kullanışlı, mobil uyumlu, SEO uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. Hayalinizdeki web sitesini kısa sürede özgün olarak sizin için inşaa ediyoruz. En güzel web tasarımını sizler için özenle tasarlıyoruz.

Web site tasarımı ile birlikte alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, sitenin güvenli görünmesini sağlayan SSL sertifikası ile birlikte tam paket olarak yapıyoruz. Ayrıca mail kurulumu ve site yönetim paneli kullanımını sizinle paylaştığımız teknik destek hizmetini de veriyoruz. Tek pakette her şey dahil bir tasarım yapıyoruz. Web sitesi için gerekli olan tüm parçaları tek bir fiyatla veriyoruz. Sadece tasarım ücretini söyleyip daha sonra alan adı ve hosting paket ücretlerini isteyerek sürpriz ücret çıkarmıyoruz. Günümüzde bir çok web tasarım şirketi bunu yapıyor. Biz tek bir fiyatla tüm tasarımı size sunuyoruz.

Adana Pozantı Web Tasarım
Adana Pozantı Web Tasarım

Pozantı Web Tasarım

Pozantı Web Tasarım denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri İnnova Web Tasarım Ajansı’dır. İnnova Web Tasarım olarak hayalinizdeki web site tasarımını yapıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi internet ortamına taşıyarak daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Daha fazla kazançla birlikte daha bilinilir bir tanınan bir şirket olmanızı sağlıyoruz. Günümüzde satışlar kadar tanınmak da önemli. Tanınmak, bilinmek satışları arttıran, şirketin geleceğini garanti altına alan bir fırsattır. Ne kadar çok tanınırsanız o kadar çok gelir elde eder ve müşteri sirkülasyonunuzu arttırırsınız. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak web sitenizi yapıyor, daha fazla tanınmanız için de profesyonel reklam çalışmaları yapıyoruz. Web tasarım özelliklerimizi aşağıda sizler için sıraladık. Lütfen bizi yazının altındaki iletişim numaralarından arayınız.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz, telefon numaranızı not almak için uğraşmadan, hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Etiketler: pozantı web tasarım, adana pozantı web site tasarım, adana pozantı profesyonel web sitesi, adana pozantı web tasarımcılar, adana pozantı web tasarımcı, adana pozantı web site tasarımcı

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …