Profesyonel SEO Ajansları

Profesyonel Seo ajansları kelimesi ile web sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz. Profesyonel Seo Ajansları arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak 2012 yılından beri profesyonel SEO çalışmaları yapıyoruz. Google’ın gelişen ve değişen altyapısına uygun, güncel teknolojiler ışığında SEO çalışması yapıyoruz. Bugüne kadar birçok şirkete başarılı SEO çalışması yaptık.

Birçok şirketi kuruluşundan orta ölçekli işletme haline gelene kadar büyütüp geliştirdik. Birçok şirketi orta ölçekli işletme yapısından büyük ölçekli işletme yapısına ulaşana kadar destekledik. Bizimle çalışmaya devam eden firmalarımız daima kazanmaya devam etti. Bugüne kadar onlarca şirkete onlarca farklı konuda SEO çalışması yaptık. Buraya kadar yazıyı okuyup telefonla bilgi almak isterseniz 0532 683 13 43 no’lu hattımızdan arayabilirsiniz.

Ben sizi aramadan önce profesyonel olup olmadığınızdan emin olmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Okuduktan sonra aklınıza takılan sorular olursa fiyat teklifi almak isterseniz, bilgi almak isterseniz yine aynı numaradan bizi arayabilirsiniz.

– Profesyonel SEO ajansları nasıl tanınır?

– SEO çalışması nedir?

– SEO çalışması nasıl yapılır?

– SEO çalışmasının çeşitleri nelerdir?

bunların hepsini bu yazımızda öğreneceksiniz. Öğrendiğiniz bu bilgiler ışığında profesyonel SEO ajanslarını seçmek konusunda hiç zorlanmayacaksınız. Büyük bir keyifle yazdığım bu yazıyı keyifle okumanızı diliyorum. Konu ile ilgili sorularınızı lütfen sorun. SEO çalışması ile ilgili merak ettiklerinizi lütfen bize sorun. 

profesyonel SEO ajansları

Profesyonel SEO Ajansları

 SEO çalışması nedir?

SEO çalışması Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltması ile ortaya çıkmıştır.  Türkçesi arama motoru optimizasyonudur. Daha net bir ifade ile bir web sitesini arama motorlarına optimize etme çalışmasına, SEO çalışması denir. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bugüne kadar bir çok profesyonel SEO çalışması yaptık.  SEO çalışması çok komplike bir çalışmadır. Bir çok bilgi ve yeteneğe sahip kişiler tarafından yapılır. Web sitesi teknik olarak arama motorlarına optimize edilir. Bu sayede ilgili sorgularda Google arama botları sitenizi sonuçlarda gösterir. Bu sayede bir çok kullanıcı sitenize girer, iletişim bilgilerinizden size ulaşır ve müşteriniz olur.

 SEO uzmanı kimdir?

SEO uzmanı, SEO çalışması yapan kişiye denir.  SEO uzmanları dijital reklam ajanslarında çalışır. profesyonel SEO ajansları. profesyonel SEO uzmanları ile çalışır. SEO uzmanı olmak birçok yeteneğe birçok beceriye bir anda sahip olmayı gerektirir. Profesyonel SEO ajansları ekiplerinin dinamizmini güncel teknolojisinden alırlar. Günümüzde teknoloji her gün bir önceki günden daha ileriye gitmektedir.

Arama motorları da devamlı kendi teknolojilerini yenilemektedirler. Günümüz teknolojisinde mobil cihazlar çok gelişmiştir. Her geçen gün daha fazla gelişmektedir.  SEO uzmanı tüm bu cihazları, cihazların nasıl çalıştığını, arama motorları ile ilgili yeni gelişmeleri daima takip ederler. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler gelişen ve değişen tüm teknolojileri her gün takip ediyoruz. Teknolojik bilgi eşiğimizi her gün bir sonraki noktaya taşıyoruz.

profesyonel SEO ajansları

profesyonel SEO ajansları

SEO uzmanı kim değildir?

SEO uzmanı kim değildir sorusu, profesyonel SEO uzmanı kimdir sorusu kadar önemli bir soru.  SEO uzmanının kim olmadığını iyi bildiğinizde, SEO uzmanının kim olduğunu çok iyi bileceksiniz. SEO uzmanı kim değildir sorusuna verilecek en güzel cevap, sizi Google’da birinci satırda yayınlayacağını söyleyen kişi SEO uzmanı değildir cümlesini rahatlıkla söyleyebilirim.  2012 yılından beri onlarca firmaya SEO hizmeti verdik. Bugüne kadar hiçbir firmaya ilk satırda sınırsız tıklama hakkıyla yayınlayacağımızı asla söylemedik. Çünkü sınırsız tıklanma hakkı ile yayınlanan organik satırlarda, organik arama sonuçlarında böyle bir garanti yoktur.

Mevcut pozisyonunda Zaten Google’da 1. sayfada yayınlamıyorsunuz Eğer Google’da bir sayfada yayınlanmak bile hayatınızı değiştirecek kadar önemli bir etkiye sahiptir. Google arama motorunu 1. sayfası gün boyunca milyonlarca ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir. Dolayısıyla bu alanda yer almak ilk etapta sizin için çok önemlidir. Birinci satırda yayınlayacağını söyleyenlere kesinlikle inanmayın. Teknolojik olarak böyle bir şey mümkün değildir. 

Elbette teknolojik olarak bir satırda yayınlamak mümkündür. Fakat bunun garantisini vermek mümkün değildir. İlk üç satır garantisi, ilk beş satır garantisi verilebilir. Kesin olarak birinci satır garantisi verilemez. Çünkü her kullanıcının arama sonuçları listesi konumuna göre değişecektir. Bu sonuçlar organik listeleme sonuçlarıdır. Sınırsız tıklama hakkıyla yayınlama yani SEO işlemi organik sonuçlara listelemedir. Bu sebeple listeleme işlemi Google arama motorunu botlarına ait bir işlemdir. Biz profesyonel SEO ajansları olarak sitenizi anahtar kelimelerle Google’da 1. sayfaya taşırız. Bunu profesyonel bir şekilde yaparız. Bu sizin hayatınızı değiştirir. Özellikle işletmenizi yeni kurduysanız mutlaka profesyonel SEO çalışması yaptırın.

profesyonel SEO ajansları

profesyonel SEO ajansları

SEO çalışması nasıl yapılır?

SEO çalışması nasıl yapılır sorusuna verilecek olan cevap oldukça uzundur. Fakat ben sizin için kısaca özetlemek istiyorum. SEO çalışması web sitesinin arama motorlarına optimize edilerek arama sonuçlarında gösterilmesi işlemidir demiştik. Bu optimize işlemi uzun ve komplike bir süreçtir. Bu konudaki işlemlerin içeriğinde ürün ve hizmetlerimizle ilgili içerik üretilmesi vardır. İşinizle ilgili forumlarda işinizin tanıtılması vardır. Sosyal medya hesaplarında işinizin tanıtılması gibi bazı işlemler vardır. Bu işlemler SEO çalışması işinin teknik olmayan kısımlarıdır. SEO çalışmasının teknik alanları da vardır. Teknikten kastım web sitesinin kod alt yapısıdır.

Web sitesine SEO çalışması yapılacağı zaman, o web sitesinin kod dosyalarının içinde gereksiz ve eskimiş kollar varsa bunlar silinir. Web sitesi temiz bir kod altyapısına dönüştürülür. Web sitesinde açılmayan kırık linkler temizlenir.  Web sitesinde açılmayan bozuk resimler temizlenir.  web sitesine  konuya uygun başlık yazılır. Web sitesinin konusuna uygun anahtar kelimeler yazılır.  Web sitesinin içinde yapılması gereken tüm çalışmalar yapıldıktan sonra arama motorlarına web site gönderilir. Bu aktarmış olduğum çalışmalar çalışmasının ana başlıklarıdır. SEO çalışması için arayıp,  size 200 300 TL gibi komik rakamlarla sizi Google’da bir sayfada yayınlayacağını söyleyen kişilere bu sebeple kesinlikle inanmayın. Profesyonel SEO ajansları firmaları tek tek arayıp bu tarz fiyatlar vermez.

 SEO çalışmasının çeşitleri nelerdir?

Çalışmasının iki ana çeşidi vardır. Birincisi lokal SEO çalışmasıdır. İkincisi ulusal SEO çalışmasıdır. Lokal SEO çalışması diğer adıyla bölgesel SEO çalışmasıdır. Bulunduğunuz şehir veya bulunduğunuz bölgede yapılan sorgularda Google’da bir sayfada çıkmanızı sağlar. Ulusal SEO çalışmasına göre daha ekonomiktir. Daha önce hiç SEO çalışması yaptırmadıysanız. İlk yapılması gereken çalışması bölgesel SEO çalışmasıdır.

Ulusal SEO çalışması nedir?

Ulusal SEO çalışması ülke genelinde sorgularda yayınlanmaya içerir.  Web siteniz ülkenin her yerinde ki kullanıcılara görülür. Bu sayede ülkenin her yerinden ziyaretçi gelir. Elbette Bu çalışmanın şirketinize katkısı büyük olacaktır. Hem ulusal SEO çalışmasında, hem de bölgesel SEO çalışmasında lider konumdayız. Profesyonel Seo ajansları arıyorsanız şu anda en doğru yerdesiniz. Hemen telefon numaralarımızdan bizi arayın. Daha önce yaptığımız işlerin örneklerini isteyin. Fiyat teklifi ve hizmet detaylarını isteyin. SEO sözleşmesi yapıyor verdiğimiz sözün arkasında duruyoruz. Verdiğin sözün arkasında durduğumuz kadar başarılı çalışmalar da yapıyoruz. Hemen bizi arayıp hayatınızı değiştirebilirsiniz. 

profesyonel SEO ajansları

 Profesyonel SEO ajansları nasıl bilinir?

Profesyonel SEO ajansları nasıl tanınır?  Profesyonel bir SEO uzmanı kesinlikle bir satırda yayınlayacağını söylemez.  Kesinlikle size bunun garantisini vermez. Profesyonel SEO çalışması yaparken, ilk 3 satırda, ilk 5 satırda, Google’da birinci sayfada yayınlayacağımızı kesinlikle söyleyebiliyoruz. Bunun garantisini verebilecek bir profesyonelliğe sahibiz.

Size vereceğimiz örnek web sitelerinden de bunu anlayabilirsiniz. Çalışmalarımız çok kapsamlı, detaylıdır. Çalışmalarımıza dair size sık sık rapor göndererek ne gibi işlemler yaptığımızı gösteririz. SEO çalışmasına başlamadan önce anahtar kelimeleri belirleyip SEO sözleşmesi yapıyoruz. Ne zaman yayınlayacağımıza dair süre verip bu süre içerisinde çalışmanızı tamamlıyoruz. Hem hukuki, hem ticari olarak hem de maddi olarak sizi garanti altına alıyoruz. 

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak 2012 yılından beri web tasarım, grafik tasarım, profesyonel SEO çalışması, internet reklamları, sosyal medya reklamları, logo tasarım çalışması yapıyoruz. İşletmenizin kuruluşundan gelişip büyümesine, büyümesinden ulusal seviyeye ulaşmasına kadar yanınızdayız.

Aşağıdaki linklere tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (10 votes)