web tasarım blog

Reklam Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler, İnternet Reklamı Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz? İnternet Reklamı Yapmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz? Reklam Ajanslarıyla İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler ? Reklam Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ? Reklamlarla İlgili Önemli Ayrıntılar Neler ? İnnova Reklam Ajansı olarak bizler 4 yıldır internet reklamları, web tasarım hizmetleri, digital medya hizmetleri, eticaret siteleri, grafik tasarım, video reklamları, logo tasarımları, 3d video animasyonlar, seo çalışmaları, android uygulamalar konusunda hizmet veriyoruz.

Reklam Sektöründe kurumsal olarak firmamızın açılışı ve öncesinde şahit olduğumuz bir çok reklam yalanını sizler adına derleyip firmalarımızın dikkatli olması için madde madde yayınlıyoruz.

Firmaların gün içerisinde farklı farklı numaralardan aranıp reklam satışı yapılmaya çalışıldığı bu günlerde, reklam kirliliği, çağrı kirliliği, laf kalabalığı, çağrı merkezi kirliliği, yalan vaadlerden bıkan firma sayısı hat safhaya ulaşmıştır. Gün geçmiyor ki bu tip aramalara bir yenisi eklenmesin. Emniyet güçlerinin ve bilişim suçları incelemelerinin yetersiz kaldığı, delillerin yetersiz kaldığı, firma sahiplerinin arayan numaraları silmesi, firma sahiplerinin herhangi bir şikayette bulunmaması, bu kirliliğin artmasına sebep olan etkenlerden bazıları.

İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı olarak bizler bu tip aramalardan rahatsız olan hedef kitlemizin her zaman yanında olduk, yasal prosedürleri, bu işin aslında nasıl yapıldığını, nasıl yapılması gerektiğini dilimiz döndüğünce firmalarımıza aktardık.

İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı

İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı olarak web sitemizi müşterilerimiz kadar rakiplerimizinde ziyaret ettiğini biliyoruz, bizlerden reklamcılık öğrenmek, öğrendikleri bilgileri çarpıtarak müşterilerin cebinden parasını almak amaçlı kurulan düzenlerini biliyoruz.

İnternet Reklamları yaptırmadan önce reklam yaptırmak istediğiniz il üzerinden sosyal medya reklamı yaptırmak istiyorsanız örnek veriyorum, a şehri sosyal medya reklamı, a şehri web tasarım firması, a şehri eticaret sitesi, a şehri katalog çalışması, a şehri reklam firması gibi araştırmalar yaparak internet üzerinden araştırarak fiyat teklifi isteyiniz, fiyat tekliflerini ve elbette en önemlisi bu fiyatlar karşılığında neler yapılacağını karşılaştırınız, sizi arayıp ısrarla cep telefonunuza mesaj göndermeye çalışan, sizi savcılığa vermekle tehdit eden, sözleşme yaptığınız iddiasıyla ödeme zorunluluğu olduğunu ileten kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Sizleri bir şekilde ikna edip mesajla cep telefonunuzdan ücret çeken kişilerin numarasını mutlaka kaydediniz, internetten firma isimlerini yazarak şikayet kelimesini yazıp haklarında şikayet olup olmadığını, isimlerini ayrıca tekrar sorgulayarak firmanın geçmişini araştırınız, çıkan sonuçları dikkatlice okuyunuz, emin olunuz ki olumlu ve olumsuz deneyimler her zaman için eski müşteriler tarafından bir yerlerde paylaşılmıştır, sizin başınıza gelen veya gelecek olan şey mutlaka başkalarının başına gelmiştir ve deneyimleri internet ortamında paylaşılmıştır. Mutlaka bir şeyi satın almadan önce araştırmasını, fiyat karşılaştırmasını, içerik karşılaştırmasını, firmaların deneyimlerini ve tecrübelerini size ifade ettiği bilgileri mutlaka karşılaştırınız.

Reklam

Reklam hepimiz için çok önemli ve çok gerekli, reklam için ayırdığınız bütçe çok çok daha önemli, bu bütçeyi akıllıca ve yararlı alanlarda kullanmazsak eğer sadece reklam bütçesini kaybetmiş olmuyoruz bilginiz olsun. Vereceğiniz o bütçeyle yeni kazanacağınız müşterilerinizi de kaybetmiş oluyorsunuz. Sizden ısrarla ricamız reklam vermeden önce reklam vereceğiniz reklam firmasını iyi araştırmanız olacak.

Hedef kitlemizle yaptığımız görüşmeler sırasında özellikle belirttiğimiz bir şey var ki bizden bilgi alın gerekirse reklam hizmetini başka bir yerden alın önemli değil yeter ki reklam verdiğiniz mecrayı ve reklamı yapacak olan kişileri iyi tanıya bilin. Vereceğiniz reklamın gerçek bütçesi ne olmalı, bu bütçeden ne beklenmeli ? bunları objektif bir bakış açısıyla iyi bilirseniz eğer işletmenizin geleceği daha aydınlık olacaktır.

Reklam vermeden önce reklam ajansını iyi seçmek, reklamı verdikten sonra raporlarını ve reklamın gidişatını reklam ajansı ile beraber takip etmek, reklam ajansından şeffaf olmasını beklemeniz önemli, her işletmenin bir ömrü vardır, işletmeler aynı insan gibidir, doğar, büyür, yaşar ve ölürler. Bizim için en önemlisi uzun ömürlü, sağlıklı, güçlü bir işletme kurabilmek.

Reklam ajansı iş birliği işletmemizin her evresinde bizler için gereklidir, kuruluş aşamasında tanıtım ve hedef kitleye ulaşma, yeterli hedef kitleye ulaştıktan sonra tutundurma, tutundurduktan sonra bağlılık sağlama kazancımızın zahmetsizleşmesi için önemlidir.

İnnova Reklam Ajansı olarak bizler işletmenizin kuruluş aşamasından büyümesine, büyümesinden jenerik markalaşmasına kadar her aşamada yanındayız…

Reklam çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi almak, yaşadığınız olumlu olumsuz deneyimleri paylaşmak, reklam vermek için 0 532 683 13 43 nolu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …