Rent A Car Web Site Tasarımı

Rent A Car Web Site Tasarımı, Rent A Car Sitesi Tasarımı, Oto Rent A Car Sitesi Tasarımı, Oto Kiralama İçin Web Sitesi Örnekleri, Rent A Car Sitesi Tasarım Örnekleri, Otomotiv ve Araç ile ilgili web tasarım örnekleri, Oto kiralama için web tasarım, Rentacar web site tasarımları, Oto Kiralama firması için web tasarım, Oto kiralama firmaları web tasarım örneği, Rentacar web tasarım örnekleri, Rentacar firması için web tasarım örnekleri, Oto alım satım firması için web tasarım, Oto galeri için web tasarım örnekleri, Otomotiv yedek parça web tasarım, İkinci el oto alım satım web tasarım örnekleri, Otomotiv – araç web tasarım örnekleri gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Rent A Car Web Site Tasarımı

Rent A Car Web Site Tasarımı

Rent A Car ve Otomotiv Sektörü Web Tasarım Detayları,

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Rentacar yani Oto kiralama firmaları, oto alım satım firmaları, ikinci el oto alım satım firmaları, oto yedek parça satışı yapan firmalara özel web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımızda web sitelerimizin seo uyumlu, mobil uyumlu, w3c standartlarında kod alt yapısının olmasına güncel teknolojik desteklemeleri içermesine dikkat ediyoruz. Sınırsız içerik ekleme imkanı, sayfa, yazı, yayın yapma imkanı sunuyoruz.

Web site tasarımlarımızda rentacar veya otomotiv firmasının anasayfasında müşterinin istediği, aradığı tüm bilgileri net bir şekilde iletecek grafikler, slaytlar yapıyoruz. Hakkımızda sayfasında firma hakkındaki detaylı bilgileri, kuruluş yılı, misyon vizyonu, sloganları, hizmetlerimiz sayfasında kiralama yaptığımız araç türlerinin isimlerini ve hizmetlerimizi, Araçlarımız sayfasında oto galeri, araç resimleri, araç özellikleri, araç modelleri, kiralama bilgileri, talep formu sayfasında isim soy isim gsm seçenekli araç modelleri, seçenekli gün bölümü, konu, mesaj bölümü içeren bir form oluşturuyoruz. Bu form sayesinde kolayca kiralama yapabiliyorsunuz. İletişim sayfasında iletişim bilgileriniz, adres bilgilerini ve konumu tanımlıyoruz. Sitemize canlı destek kurulumu yaparak müşterilerin sorularını anında yanıtlamanızı sağlıyoruz. Ek yazılımlar, güncel teknolojilerle en kullanışlı web tasarımları sunuyoruz.

Web tasarımlarımız herşey dahil kampanya ile sizlere sunulmaktadır. Herşey dahil web tasarım özelliklerimiz aşağıdaki gibidir.

Rent Acar Web Site Tasarımı

Rent Acar Web Site Tasarımı

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)