web tasarım blog

Rize Merkez Web Tasarım

Rize Merkez Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Rize Merkez Web Tasarım hizmetleri vermektedir. Web tasarımlarımız Türkçe yönetim panelli, orjinal ve lisanslı, seo ve mobil uyumlu, herşey dahil web tasarım çalışmalarımızla ilgili aşağıda detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Merhabalar değerli ziyaretçimiz Rize Merkez Web Tasarım konulu bu günkü yazımıza hoş geldiniz. Bugün Rize ilimizin sanayi ve ticari potansiyelini web tasarım potansiyelini işleyeceğiz.

Rize Merkez Web Tasarım
Rize Merkez Web Tasarım

RİZE,

Rize ilimiz karadeniz bölgesinde dünyanın en iyi çaylarını üreten, tarihin eski devirlerinden bugün insanlığa mekan olmuş bir şehrimiz. Rize şehri  milattan önce binli yıllardan bugüne değin birçok medeniyete beşiklik yapmıştır. Tarihi yapıları imareti, camileri, kiliseleri, eski mimari yapılarıla önemli tarihi değerleri taşır.

Rize ilimiz geçimini, çay tarımı, kivi tarımı, fındık üretimi, kestane, balıkçılık, orman ürünleri, sanayi, ticaret, büyükbaş hayvancılık, küçükbaş hayvancılık faaliyetleriyle sağlamaktadır. Deniz turizmi, denizcilik yine diğer bir geçim kaynağıdır.

Rize ilimizin doğal güzellikleri, yaylaları, çay tarlaları, kivi tarlaları, dereler, dağlar, deniz muhteşem bir görsel şölen gibidir. Rize ilimizin içinden iki önemli dere geçer, taşlı deresi ve güneysu deresidir. Derelerin uzandığı yerlerde geniş yaylalar, tarım alanları, geniş ormanlık alanlar bulunur. Rize yılın her ayında yağış alabilen bir şehrimizdir. Ormanların korunması şehre düşen yağmur oranını artırmaktadır.

Yamaç turizmi, deniz turizmi, yayla turizmi, nehir ve göl turizmi meşhurdur. Yurt içi ve yurt dışı ziyaretçiler rizenin güzelliklerini görmek için her yıl rize ilimizi ziyarete gelmektedir.

Rize ilimizin sanayisi çay üretimi, kivi üretimi, süt üretimi, orman ürünleri, deniz ürünleri üzerinedir. Üretilen ürünler yurt dışına ve yurt içine pazarlanır. İşletmelerimize profesyonel anlamda hizmet veren, ürün ve hizmetlerini internet ortamına taşıyan kurumsal web tasarım ve kurumsal reklam hizmetleri veren ajanslar yok denecek kadar azdır.

Rize ilimize İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler web tasarım, internet reklamları konusunda hizmet veriyoruz. Web tasarımlarımız html5, w3c standartlarında, kurumsal, mobil uyumlu, seo uyumlu, Türkçe yönetim panelli olarak sunulmaktadır. Kurumsal mail hesapları tanımlanmakta, sınırsız hosting verilmektedir.

Rize Merkez Web Tasarım Kapsamında,

Herşey Dahil Web Tasarım Özelliklerimiz

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar,

bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0 532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …