web tasarım blog

Samsun Web Tasarım

Samsun Web Tasarım

Samsun web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2011 yılından beri hizmet veriyoruz. Bu güne kadar Samsun ilimizdeki bir çok firmaya web site tasarım çalışması yaptık. Web site tasarımlarımız profesyonel olarak hazırlanmaktadır. Web site tasarımlarımız mobil uyumludur. SEO uyumludur. Türkçe yönetim panellidir, orjinaldir, lisanslı yazılımlar kullanırız. Web sitelerini sizin hayalinizdeki tasarıma göre özgün olarak yaparız. Web site tasarımı yaparken sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri profesyonel olarak grafik tasarımı yaparak hazırlarız. Hayalinizdeki web sitelerini güncel tasarımlara göre orjinal olarak hazırlarız. Web sitesi ile ilgili fiyat bilgisi ve örnek web tasarımı almak için irtibat numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Web site tasarımlarımız yönetim panellidir. Web site tasarımına başlamadan önce firmanız için gerekli olan alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adreslerini alırız. Sizin ve ekibinizin bilgisayarlarına ve cep telefonlarına kurulumunu yapar kullanıma hazır hale getiririz. Mail kurulumunu web sitesi tasarımına başlamadan hemen önce yaparız. Biz web sitenizi yaparken siz kurumsal mail adresinizden potansiyel müşterilerinize teklif atabilirsiniz.

Web sitelerimiz yönetim panellidir. Tasarım bitince yönetim panelini nasıl kullanacağınız konusunda size kısa bir bağlantı ile aktarırız. İlerleyen yıllarda yeni resim ve yazıları kolayca ekleyebilirsiniz. Web site tasarımı ile birlikte hosting paketinizi tanımlayarak herşey dahil bir şekilde web sitenizi yaparaz. Web siteleri internetteki ofisinizdir. Web siteleri sayesinde ürün ve hizmetleriniz potansiyel müşterilerinize 7 gün 24 saat boyunca gösterilir. Web sitesi tasarımı günümüzün olmazsa olmazlarındandır.

Samsun web tasarım
Samsun web tasarım

Samsun web tasarım,

Samsun ilimizde uzun yıllardır web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Samsun her geçen gün gelişen, büyüyen bir şehir. Artan nüfusu, gelişen sanayisi, dünyaca meşhur doğal güzellikleriyle önemli bir şehrimiz. Şehrin nüfusunun artmasıyla birlikte ihtiyaçları da artıyor. Artan nüfus ihtiyaçları, ihtiyaçlar çeşitli işletmeleri ortaya çıkarıyor. Her gün yeni bir işletme kuruluyor ve rekabet artıyor. Günümüzdeki rekabet koşullarında ayakta kalmak ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için web tasarım ve reklam çalışmaları olmazsa olmazımız.

Samsun ilimizde bu güne kadar onlarca farklı şirkete web sitesi yaptık. Emlak, inşaat, oto kiralama, eğitim, turizm, gıda vb konularda hizmet veren bir çok firmaya web site tasarımı yaptık. Web site tasarımlarımızla iş yerlerinin internet üzerinden talep almasını sağladık. Web sitesinin iletişim sayfasında Google maps üzerindeki konumunu, iletişim bilgilerini, mail ve telefon numaralarını yayınladık ve müşterilerin kolayca aramasını sağladık.

Web tasarım çalışmamızı yaparken anasayfa, hakkımızda, kurumsal, ürünlerimiz – hizmetlerimiz, fotoğraf galerisi, videolar, talep gönder, iletişim, iş başvurusu sayfaları yaparak ziyaretçilerin aradığı bilgiyi hemen bulmasını sağlıyoruz. Kullanışlı ve şık tasarımlar yapıyoruz. Web sitelerimizin masa üstü, tablet ve mobil cihazlardaki görünümleri farklı olduğu için kullanışlı bir görünümü vardır. Ziyaretçi cep telefonundan siteyi ziyaret ettiğinde hemen altta hemen ara butonunu görür. Numaranızı not almak zorunda kalmadan hemen sizi arar. Whatsap üzerinden tek tıkla size mesaj gönderebilir. Masa üstü cihazlarda ise daha geniş bir görünüm ile web sitenizi görür. Bunlar küçük detaylar gibi görünse bile müşteri geri dönüşünü arttıran özelliklerdir.

Samsun ilimiz,

Samsun ilimiz limanları, organize sanayisi, deniz turizmi, yöresel lezzetleri, doğal güzellikleriyle eşsiz bir şehir. Samsun ilimizin cumhuriyet tarihimizdeki önemi büyük. Eşsiz güzellikleri, şanlı tarihi, bin yıllardır insan oğluna mekan olan verimli topraklarıyla ilgi gören bir şehir. Şehir güzellikleri, verimli toprakları, denizi ve tarihi ile her geçen gün yeni göçler alıyor. Şehrimiz her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Nüfusu artıyor, daha rekabetçi bir ortam oluşuyor. Samsun ilimiz esnafı daha fazla kazanmak için yeni stratejiler arıyor. Gelişen ve değişen rekabet koşullarında en az maliyetle daha fazla nasıl kazanacağınızı size aktarıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla daha az maliyetle daha fazla kazanmanızı sağlıyoruz.

Web siteleri internet üzerindeki ofisinizdir. Samsun web tasarım başlığında size aktarmak istediğimiz asıl bilgi web sitelerinin size neler kazandıracağı. Web sitesi gece gündüz sizin için çalışan bir pazarlamacı gibidir. Web siteleri sayesinde ürün ve hizmetlerinizi satın almak için arayan potansiyel müşterilerle buluşursunuz. Web siteleri sayesinde profesyonelliğinizi herkese gösterebilirsiniz.

Web tasarım çalışmalarımız,

Web sitelerimiz günümüzün teknolojilerine uyumlu olarak hazırlanıyor. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli, kullanışlı, ziyaretçi dostu web siteleri yapıyoruz. Sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili resimleri orjinal ve özgün grafik tasarımlarıyla hazırlayarak web sitenizi tasarlıyoruz. Web sitelerimizin alt yapıları güncel teknolojilerle uyumlu olduğu için her geçen gün değişen tarayıcılara göre kendini günceller. İlerleyen yıllarda kapanma, kaybolma, açılmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

Web tasarımı, kurumsal mail adresi, firmanızın alan adı (www.ornekfirmaadi.com gibi), hosting paketi, SSL sertfikası, mail kurulum teknik desteği, Türkçe yönetim paneli kullanım desteği ile birlikte paket halinde çalışmanızı yapıyoruz. Sürpriz ücret talep etmeden tek fiyatla ihtiyacınız olan tüm hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi güvenle inşaa ediyoruz. Son yıllarda bazı web sitelerine giriş yaptığınızda sitenin üst kısmında güvenli değil yazısını görürsünüz. Bunun sebebi web sitesinin SSL sertifikasına ihtiyaç duymasıdır. Google arama motorunun son iki yılda yaptığı güncellemeler sonucunda web sitelerinin SSL sertifikasına ihtiyacı oldu. Bu sertifikanın tanımlanmadığı web siteleri güvenli olmayan site kapsamına girdi.

Google arama motorunun bu güncellemesi çok yerinde bir güncelleme idi. Daha güvenli bir internet deneyimi için bu güvenliği sağlayan web siteleri arama motorlarında değer kazanarak yükseldi. Gelişen teknolojilerle değişen ihtiyaçları takip ediyor web sitelerinize entegre edilmesini sağlıyoruz. Bir çok hizmeti ücretsiz sağlıyor, ücret gerektiren işlerde de ücreti mukabilinde güncellemenizi yapıyoruz. Ne sizin işinizi, ne bizim işimizi şansa bırakmıyoruz. Hayal kırıklığı asla yaşatmıyoruz. Gururla paylaşabileceğiniz profesyonel web siteleri ile göz doldurmanızı sağlıyoruz. Aşağıda web tasarım detaylarımızı listeledik, inceleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Etiketler: Samsun web tasarım, Samsun web site tasarım, Samsun profesyonel web sitesi, Samsun web tasarımcılar, Samsun web tasarımcılar, Samsun web site tasarımcısı, Samsun web tasarımcı, Samsun web site tasarımcı, Samsun web tasarım fiyatları, Samsun web tasarım fiyatları, Samsun web tasarım şirketleri, Samsun web tasarım şirketi, Samsun web tasarımcı telefonları,

Rate this post

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …