web tasarım blog

Sandıklı Web Tasarım

Sandıklı Web Tasarım

Sandıklı web tasarım yazarak sitemize gelen değerli ziyaretçimiz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak 2012 yılından beri web tasarım çalışması yapıyoruz. Afyonkarahisar Sandıklı ilçesinde bu güne kadar onlarca işletmeye web tasarım çalışması yaptık. Web sitelerimizi profesyonel olarak özgün bir şekilde yaptık. Hem ilçemizde, hem ilimizde hem de ülkemizin her bölgesinde web tasarım yaptığımız firmalarımız var. Web sitelerimizi her şey dahil olarak yapıyoruz. Türkçe yönetim panelli, orjinal, özgün, mobil uyumlu, SEO uyumlu web siteleri yapıyoruz.

Çalışmalarımız tamamen sizin hayalinizdeki web sitesi üzerine yapılıyor. Size örnek çalışmalar gönderiyoruz. Sizin hayalinizdeki örnekleri alıyoruz ve en güzel tasarımı ortaya çıkarıyoruz. Her şey dahil paket seçeneğimiz ile ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunuyoruz. Web sitelerimiz alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, teknik destek hizmeti, yönetim panelli web siteleri şeklinde tek paket halinde sunulur. Dolayısıyla sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız. Geniş hosting bant alanı ile rahat rahat içerik ekleyebilirsiniz.

Sandıklı Web Tasarım

Sandıklı ilçesi Afyon ilimizin en gelişmiş ilçelerinden biridir. Yer altı ve yer zenginlikleriyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sandıklı ilçemiz özellikle tarım, gıda, sağlık turizmi, gezi turizmi konusunda oldukça gelişmiştir. Dünyaca ünlü kaplıcaları, çamur banyoları vardır. Dünyanın her yerinden sağlık turizmi için gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Tarım konusunda gelişmiş seraları, gıda üretim firmaları bulunmaktadır. Sandıklı ilçesi yüz yıllardan beri leblebi üretimi ile meşhurdur. Son yıllarda ülke ve dünya çapında adını duyurmayı başarmıştır. Sandıklı ilçemizdeki firmaların web tasarım çalışmalarını yapmaktan onur duyarız. Web tasarım, grafik tasarım, internet reklamları, e-ticaret siteleri konusunda daima hizmetinizdeyiz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …