Şanlıurfa Web Tasarım

Şanlıurfa Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Şanlıurfa ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız mobil uyumludur ve SEO uyumludur. Yönetim panellidir, yeni içerikleri kolayca ekleyebilirsiniz. Web tasarımı yaparken size ve ekibinize kurumsal mail hesapları açıyoruz. Bu mail hesaplarıyla [email protected] gibi kurumsal olarak mailler kullanabiliyorsunuz. Tekliflerinizi bu mail hesaplarıyla gönderip kurumsal bir firma olduğunuzu potansiyel müşterilerinize gösterebiliyorsunuz.

Profesyonel web site tasarımlarımız sayesinde ürün ve hizmetlerinizi, resimlerinizi, firmanız hakkında bilgileri detaylı bir şekilde gösterebiliyorsunuz. İletişim sayfasında iletişim adresleri, telefon numaraları ve Google haritalar alanındaki yerinizi gösterebiliyorsunuz. Bu sayede müşterileriniz sizi aramadan kolayca buluyor ve sizin ürün ve hizmetlerinize ulaşabiliyor. Web sitesinde talep formu, sipariş sayfası, iş başvurusu sayfaları oluşturuyoruz. Bu sayfalar sayesinde müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi talep ederek mail yoluyla sipariş oluşturabiliyor. Bu siparişler sizin için oluşturduğumuz mail adreslerine geliyor. Bu sayede henüz konuşmadan bile potansiyel talepler alabiliyorsunuz. Bunların hepsi işletmelere kazanç getiren stratejilerdir.

Şanlıurfa Web Tasarım

Şanlıurfa Web Tasarım

Web tasarım özellikleri elbette bunlarla bitmiyor. Günümüzde hala hesaplı web tasarım, ucuz web tasarım formatında web tasarım çalışmaları yapılıyor. Mobil uyumlu olmayan, arama motorlarına uyumlu olmayan web siteleri yapılıyor. Bu web siteleri arama motorları tarafından tavsiye edilmediği için firma adınız yazılsa bile arama motorlarında çıkmıyor. Bu durum işletmeye kazanç getirmediği gibi imajını da zedeliyor. İnnova Web Tasarım olarak bizler hesaplı web tasarım çalışmalarını profesyonel olarak yapıyoruz. Bizimle çalıştığınızda ömür boyu daha fazla kazanma odaklı bir tasarım elde ediyorsunuz. Daha fazlası için bizi arayarak telefonda bilgi alabilirsiniz. Şanlıurfa web tasarım talepleri için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Şanlıurfa web tasarım çalışmalarımız,

Şanlıurfa tarihin eski devirlerinden beri insanoğluna mekan olmuş ender şehirlerden biri. Tarihin eski devirlerinden bu yana yüzlerce medeniyete ev sahipliği yapmış. Peygamberlere, velilere, ilginç medeniyetlere ev sahipliği yapan bu şehrimiz çok bereketli bir şehir. Şehir bugün yurt içi yurt dışı yüzlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Tarımı, turizmi, gıda sektörü, otomotiv sektörü ve benzeri sektörlerde bir çok firma harıl harıl çalışıyor. Hizmet veren firma sayıları artan nüfusa doğru orantıda artıyor.

Firma sayıları arttıkça rekabet artıyor. Bu rekabette öne çıkmak isteyen firmalar internet üzerinden gelecek olan müşteri potansiyeline ulaşmak istiyor. İnternet ortamındaki müşterilere ulaşabilmek için yapılması gereken bir çok çalışma vardır. Web tasarım çalışması bunlardan bir tanesidir. İnnova Web Tasarım olarak bizler Şanlıurfa ilimizde 2012 yılından beri web tasarım çalışması yapıyoruz. Şanlıurfa esnafımızın iş yerlerini web tasarım çalışmalarımızla internet ortamına taşıyoruz.

Web tasarım özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil uyumludur.
-SEO uyumludur.
-HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.
-Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.
-Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

-Sipariş formu özelliği vardır.

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.

-Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)