Savaştepe Web Tasarım

Savaştepe Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Balıkesir ilimizin Savaştepe ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız seo uyumludur. Google ve diğer arama motorlarında firma adınızı arandığında kolayca çıkarsınız. Web tasarım çalışmalarımız mobil uyumludur. Tablet, cep telefonu gibi cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Cihaz genişliği büyüdükçe yada küçüldükçe uyumlu olarak sitenin görüntüsü de değişir. Buna teknoloji dilinde responsive tasarım diyoruz. Web tasarım çalışmalarımız Türkçe yönetim panellidir. Kolayca yeni yazı ve sayfa ekleyebilirsiniz. Web tasarım çalışmalarımız sayesinde işinizi internete taşıyoruz.

Web tasarımınızı yaparken alan adınızı alıyoruz, hosting paketinizi alıyoruz. Teknik destek hizmeti veriyoruz. Kurumsal e-mail adresi veriyoruz. Her şey dahil olarak sitenizi yapıyoruz. Şirket yöneticisinin beğenisine göre özel tasarım yapıyoruz. Web tasarımını yaptıktan sonra yayına vermeden önce sizlere gösteriyoruz. Eklenmesini veya çıkarılmasını istediğiniz yerler olursa gerekli işlemleri yapıp daha sonra yayına veriyoruz.

Savaştepe Web Tasarım

Savaştepe Web Tasarım

Savaştepe Web Tasarım Çalışmalarımız,

Savaştepe ilçe esnafımızın işini internete taşıyoruz. Günümüz rekabet koşullarında web tasarım sahibi olmak şart. İşinizi internete taşıyarak daha fazla müşteri potansiyeline ulaşıyorsunuz. Ürün ve hizmetlerinizi sizi tanımayan kişilere gösterme şansı yakalıyorsunuz. Web tasarımlar yedi gün yirmi dört saat sizin için çalışan pazarlamacı gibidir. Kendiliğinden müşteri kazanırsınız. Web tasarımınız yoksa, web tasarımınız profesyonel değilse, kimse sizin yerelde ne kadar büyük bir firma olduğunuzu bilmez. En azından yeni müşteriler bunu bilmez. Adınızı bilmez, işletmenizin adını bilmek ilgili sorgularda sitenizi görür ve sizi ararlar. Web tasarım detaylarımızı aşağıda sizler için açıkladım. Dilerseniz ileişim numaralarımızdan bize ulaşıp sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)