SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı, SEO kelimesinin anlamı kısaca arama motoru optimizasyonudur. Bu işlemi yapan kişiye SEO danışmanı denir, verdiği hizmete ise SEO danışmanlığı denir. İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler SEO danışmanlık hizmeti veriyoruz. SEO danışmanlığı, web sitesine SEO çalışması yapmadan önce ve SEO çalışması yaparken verilen hizmettir. Hemen SEO danışmanlığı nedir, SEO nedir, SEO danışmanı ne iş yapar gibi soruları hemen yanıtlayalım. Başlıkları aşağıda daha detaylı olarak açıkladım. Yazının tamamını okumak yerine bizi arayıp bilgi almak isterseniz 0532 683 1343 nolu hattı arayabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO danışmanlığı, bir web sitesine seo çalışması yaparak arama motorlarına optimize etme hizmetine denir. SEO danışmanı ise bu hizmeti veren kişiye denir. SEO danışmanı diğer adıyla SEO uzmanıdır. SEO kelimesinin anlamını aşağıda bir alt başlık olarak açıklayacağım. SEO kelimesinin anlamı kısaca arama motoru optimizasyonudur. Bu işlemi yapan kişiye SEO danışmanı denir, verdiği hizmete ise seo danışmanlığı denir.

SEO danışmanı web sitesini arama motorlarında ilk sayfada yayınlamaya çalışan kişidir. Bu kişinin web tasarım bilgisi, yazarlık bilgisi, teknoloji bilgisi, araştırma kabiliyeti ve grafik tasarım kabiliyeti vardır. Bunları bilerek kendi tarzında yazılar, görseller yaparak, rapolar hazırlayarak sizi arama motorunda ilk sayfaya taşır. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı’nda ekibimiz en moda grafik tasarımlarla, en güncel konuları en uygun bir dille işletmenize uyumlayarak hazırlar. Web sitenizin teknik olarak arama motorlarına uyumlanmasını sağlar. Web sitesindeki bozuk resimler, kırık linkler temizlenir. Site haritanız oluşturulur, arama motorlarına gönderilir ve yayınlanır.

SEO Danışmanlığı

SEO Nedir?

SEO: Search engine optimization yani arama motoru optimizasyonudur. Bir web sitesinin arama motorlarında yayınlanmaya uyumlu hale getirilmesine arama motoru optimizasyonu denir. SEO çalışması bir çalışmalar bütünüdür. Teknik çalışma, görsel çalışma, yazılı çalışmalardan ve raporlardan oluşur. Teknik çalışma yapmak için web sitesinin içinde bir site haritası yoksa oluşturulur. Site kullanıcı dostu bir hale getirilir. Site arama motoru dostu haline getirilir. Yani hata veren sayfalar silinir, kırık linkler silinir, bozuk resimler silinir veya onarılır. Teknik alt yapısı bunlar ve benzeri çalışmaları içerir.

Yazılı çalışma kısmında arama motorlarına uygun yazılar hazırlanarak siteye eklenir. Bu yazılar kullanıcı dostu görseller ve içerikler barındırır. Konuya uygun grafik tasarımlar, bazen sloganlar ve metinler eklenir.

İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak bizler profesyonel olarak uzun yıllardır seo danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

SEO

SEO

SEO Danışmanı,

SEO danışmanı, yukarıda ana başlıklar halinde açıkladığım SEO çalışması sürecini takip eden ve tamamlayan kişidir. SEO danışmanı ilk görüştüğünüz andan itibaren işletmenizin ihtiyacı olan anahtar kelimeleri bütçenize uygun olarak hazırlar. Anahtar kelimeleri arama motorlarındaki sorgu yoğunluğuna göre hazırlar. Anahtar kelimeler mantıklı ve ziyaretçinin yazacağı türden anahtar kelimelerdir.

Bu anahtar kelimeleri hazırladıktan sonra SEO sözleşmesi yapar. Ücretin tahsilini yaptıktan sonra sitenizin şifrelerini alarak sitenizde düzenleme yapar. Web sitenizde iyileştirme çalışmaları yapar. Web sitenizin site haritaları, ve link düzenlemelerini yapar. Mevcut bir siteniz yoksa web sitesi tasarımı yapar.

SEO hizmeti alma sürecinde ben web sitesi yapmayı bilmem ama SEO çalışması yapmayı bilirim diyen birileriyle karşılaşırsanız SEO hizmetini o kişiye vermeyin. İyi bir SEO uzmanı web sitesi tasarımı yapmayı bilir. Her web tasarımcı SEO danışmanlığı yapamaz ama her SEO danışmanı web tasarım yapabilir. Teknik olarak böyle olmalıdır. Neyse devam edelim.

SEO Çalışması yapılır ve tamamlanır,

SEO danışmanı, çalışmayı teknik çalışmaya uygun olarak yapar. Anahtar kelimelerle web sitesini arama motorlarında yayınlar. Yaptığı çalışmaları haftalık veya aylık olarak müşteriye rapor eder. Raporlar anlaşılır bir dille ve sade olarak hazırlanır. Müşteriye raporlar sunulur, gerekirse sorulan sorular yanıtlanır. SEO sözleşmesine yazılan süre içinde vaat edilen anahtar kelimelerle site yayınlanır ve çalışma tamamlanır.

SEO danışmanlığı bir çok bilgi birikimini barındırmayı gerektiren bir iştir. Bunu başaran uzmanlar hem firmaların yüzünü güldürür hemde kariyerinde büyük başarılara imza atar. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler uzun yıllardır başarılı SEO çalışmaları yapıyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımızla işletmelerimizin yüzünü güldürüyoruz. Profesyonel çalışmalar yürüterek, aldığımız işleri her zaman başarıyla bitiriyoruz. Sizleri de arama motorunda üst satırlara taşımayı isteriz. Bizi tercih ederseniz onur duyarız. Fiyat teklifi ve bilgi almak, hizmetlerimizle ilgili soru ve önerileriniz için aşağıdaki kanallardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (10 votes)