Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, internet reklamları konusunda hizmet veriyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak 2012 yılından beri Ankara’da web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımızla yüzlerce firmanın iş yerini internet ortamına taşıdık. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orijinal ve lisanslı web site tasarımları yaptık. Günümüzün teknoloji trendlerini takip ederek günümüz koşullarına uygun web siteleri yapıyoruz. Web sitelerimiz her şey dahil olarak yapıyoruz. Uzun yıllar hem sizin hem de ziyaretçilerinizin seveceği kullanacağı web siteleri yapıyoruz. Her geçen gün büyüyen müşteri kitlemizin memnuniyetini kazandık.

Web sitelerimiz alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi ile birlikte hazırlanmaktadır. Web sitenizi yaptıktan sonra yönetim panelini nasıl kullanacağınıza dair kısa bir teknik eğitim veriyoruz. Web sitesini yapmadan önce firmanıza ait alan adını satın alıyoruz. Örneğin www.firmaisminiz.com şeklinde sizin firma adınıza tahsis ediyoruz. Daha sonra hosting paketinizi açıyoruz. Hosting alanlarımız çok geniş bant hacmine sahiptir. Trafik hacmi geniştir. Tüm firmalarımıza en az 10 GB’lik hosting alanı tanımlıyoruz. Ülkemizde hiçbir web tasarım firması bu kadar geniş bir alanı her şey dahil fiyatla vermiyor. Biz ise hem alan adını, hem hosting paketini hem de kurumsal mail adreslerini veriyoruz.

Şirket sahiplerine ve şirket çalışanlarına kurumsal mail adresi veriyoruz. Örneğin [email protected][email protected], satis@, destek@ vb. 5 adete kadar ücretsiz kurumsal mail hesabı veriyoruz. Kendi isim sunucunuza ait mail hesabına sahip oluyorsunuz. Kurumsal mail hesapları iş teklifi gönderiminde çok etkilidir. Kurumsal bir firma olduğunuzu gösterir. Her yıl alan adı ve hosting paketinizi yenileyerek mail hesaplarınızı aktif tutabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar web tasarım çalışmalarımız profesyonel olarak yapılıyor. Hayal ettiğiniz siteyi sizin için tasarlıyoruz. Örnek web siteleri gösteriyoruz. Web sitelerinden herhangi birini beğendiğinizde onu örnek alarak hayalinizdeki web site tasarımını dinleyerek bir çalışma yapıyoruz.  Web sitelerimiz çok kullanışlı tasarımlardır. Ziyaretçi neyi bulmak istiyorsa kolayca erişebilir. Ana sayfa bölümüne ürün ve  hizmetlerinizle ilgili slayt yerleştiriyoruz. Hakkımızda sayfası oluşturarak firmanız için tanıtım yazıları yazıyoruz.

Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz sayfası oluşturarak ürün ve hizmetlerinize ait açıklamalar yazıyor, ürün fotoğraflarını galeri yapıyoruz. Talep formu sayfası yaparak online olarak sipariş almanızı sağlayan form oluşturuyoruz. Formu dolduran müşterilerinizin talepleri anında mail adresinize geliyor. Böylelikle hiçbir potansiyel müşteriyi kaçırmıyor, daha fazla kazanç elde ediyorsunuz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel web tasarım çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Web tasarım paketimizin detayları aşağıda sizler için detaylı bir şekilde listelenmiştir.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)