Siirt Reklam

Siirt Reklam, Siirt Reklam Ajansı, Siirtte Reklam Ajansı var mı ? Siirtin en iyi reklam ajansları hangileri ? Siirtteki reklam ajansı isimleri nedir ? İnnova Reklam Ajansı Siirtte reklam ajansı, reklam hizmetleri, reklam faaliyetleri, reklam tanıtım hizmetleri, dijital reklam hizmetleri, web tasarım, eticaret sitesi, sosyal medya reklamları, seo çalışmaları, video reklamları konusunda hizmet veriyoruz. Siirtte reklam ile ilgili sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz, 7/24 reklam konusunda hizmetinizdeyiz.

siirt-reklam-ajansı

Siirt İlimiz

Siirt’teki hizmetlerimizi açıklamadan önce bu ilimizle ilgili biraz inceleme yapalım dilerseniz.

Siirt, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. İlde toplam yedi ilçe bulunmaktadır. Bunlar; Siirt İl Merkezi, Batman, Baykan, Eruh, Kurtalan, Kozluk, Pervari ve Tillo’dur. İlin toplam nüfusu son alınan verilere göre 318.366, nüfus yoğunluğu ise 48,50 km2’dir. Bölgedeki diğer illere göre önemli bir nüfus sayısı vardır.

İlde kara iklimi hakimdir. İlde kışlar soğuk ve yağışlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir. Sahip olduğu iklim ve aldığı yağış miktarı nedeniyle Türkiye’nin bitki örtüsü yönünden en fakir ili olan Siirt’te bitki örtüsü bozkırdan oluşmaktadır. İlin dağlık bölümlerinde ise daha çok meşe ve çalı toplulukları hakimdir.

Toplam yüz ölçümü 6.182 km2 olan Siirt il topraklarının  77’si dağ, % 23’ü ise platolardan oluşmaktadır. İlde bulunan dağlar;  Yalnızca Dağı, Şeyh Ömer Dağı, Yassı Dağ, Meydan Süleyman Tepe, Doğruyol Dağı, Kapılı Dağı ve Kuran Dağı’dır. Ova ve platoların geniş bir yer kapladığı Siirt’te bulunan ovalar; Batman Ovası ve Beşiri Ovası’dır. İlde bulunan akarsular ise; Dicle ırmağı, Botan suyu,  Batman çayı, Garzan çayı, Kızılsu çayı ve Behrancı deresidir.

Ekonomi

Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan Siirt’te faal nüfusun %65’i tarım ve hayvancılıkla uğraşmakta, kalan %35’i ise madencilik, sanayi ve ticaret ile uğraşmaktadır. İlde yetiştirilen başlıca tarım ürünleri;  buğday, arpa, pirinç, nohut, mercimek, tütün, soğan, ceviz, antepfıstığı, üzüm ve zerdalidir.  İlin en önemli ikinci gelir kaynağı olan hayvancılık ise il topraklarının müsait oluşu ve coğrafi koşulları nedeniyle yoğun olarak yapılmaya devam edilmektedir. İlde sığır, koyun, kıl keçisi, tiftik keçicisinin yanında arıcılık faaliyetleri de önemli oranda yapılmaya devam etmektedir. İlde üretimi yapılan Pervari balı ise Türkiye’de oldukça talep gören bal türü olarak yer almaktadır. Bu konuyla ilgili pazarlama, reklam, firma, işletme faaliyetleri görülmektedir.

İlde diğer geçim kaynakları arasında yer alan sanayi ve madencilik ise %35’lik nüfusun gelir kaynağını oluşturmaktadır. Özellikle tuz bakımından en zengin illerimiz arasında olan Siirt’te kaynak olarak çıkartılan tuz miktarı yıllık 5 bin tonu bulmaktadır. Tuz madeninin yanında ilde bulunan diğer rezervler bakır, krom ve petroldür. İlde bulunan başlıca sanayi kuruluşları ise; yem fabrikası, un fabrikası, bal fabrikası, tuğla ve kiremit fabrikaları ve teneke fabrikasıdır. Fabrikalarda ve firmalar arasında oldukça iyi reklam çalışmaları, rekabetler, öne çıkma ve popüler olma çabaları vardır.

İnnova Reklam Ajansı Siirt reklam, Siirt reklam ajansı, Siirt reklam hizmetleri, Siirtte reklam, Siirtte reklam ajansı, Siirt reklam şirketleri, Siirt profesyonel reklam ajansları, Siirt web tasarım şirketleri, Siirt web tasarım hizmetleri, Siirt seo firmaları, Siirt eticaret firmaları, Siirt reklam tanıtım hizmetleri vermektedir.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)